Archief - 02/05 Fast Forward: Tom Dazing, Gols, Cole vs Sabe, Noctua

Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.

SkorzY

Legacy Member
Mei 2008 vindt de eerste editie van Fast Forward plaats. Een gloednieuw minimal/techno concept in Ninove. Hoewel het de eerste editie is pakken we al meteen uit met een stevige line-up! Voor meer info: www.fastforwardparties.be. De helden van de avond zullen zijn:

Tom Dazing:

Deze 22-jarige Aalstenaar kende in 2007 heel wat succes. Met releases op labels zoals Heimatmelodie, MBSelektions, Toys For Boys en support van klinkende namen als Richie Hawtin, Skoozbot, Ambivalent, Josh Wink, Marco Bailey... Een man die internationaal nog vele potten gaat breken! Als beloning van zijn prestaties stond hij al achter de draaitafels en zijn eigen laptop in verschillende grote clubs en feestjes: Kozzmozz, Ultra, Forbidden Fruit, Déclic, Minimalicious, SeSSioN, Fuse, Vooruit, Silo, Machine, Soundstation, Montini en Escape Concept. Op Fast Forward zal hij het publiek verwennen met een 2 uur durende set vol pompende beats!

Gols:

Gols, eveneens een Aalstenaar is ondanks zijn 26-jarige leeftijd al een ervaren dj met bijna 10 jaar ervaring. Sinds 2003 is hij resident in de club der clubs van Aalst, the Factory. Misschien heb je hem ook al aan het werk gezien in clubs zoals Club 007, Monroe ’s, La Rocca , Club Space, Pulse Factory,Session,Intenze... Ook hij zal ons een 2 uur durend setje voorschotelen.

Cole b2b with Sabe :

Tegenwoordig kun je Cole vooral aantreffen in het bijzijn van Discobar Galaxie. Schuimt heel het land af om er het publiek te bestoken met een mix van alles wat dansbaar is. Ook is hij actief bezig met het producen van eigen liedjes zowel onder alter ego Cole als bij het tweekoppige Honeytron, verder is hij ook de man achter de befaamde Komprez feestjes in Ninove.

Sabe, afkomstig uit Antwerpen, is al actief bezig met DJ'en sinds 2005. Hij spits zich vooral toe om Minimal maar met heel wat invloeden uit techhouse en deeptechno. Sabe is 1 vd vaste waarden van het soirée electronique concept en tevens eigenaar van het Belgische label klips records (www.klips.be).

Voor het eerst in de geschiedenis zullen deze twee heren back to back draaien, een ware primeur op Fast Forward dus! Check it out ^^

Noctua:

19-jarig ninoofs dj-duo dat mede aan de basis ligt van Fast Forward. Staan nog maar een jaar achter de draaitafels maar compenseren dit ruimschoots met hun enthousiasme en platenkennis. Beïnvloed door artiesten zoals Richie Hawtin, Sven Väth, Ricardo Villalobos, Luciano, Marco Carola, etc.. staan ze garant voor een set vol pompende minimal/techno/tech-house muziek.

spray-bunny

Legacy Member
Cole staat vrijdag ook in petrol (naast lektroluv en shameboy). Die gast is goed bezig.

SkorzY

Legacy Member
De line up van de avond:

21.00 - 220.00 Noctua
22.00 - 00.00 Cole vs Sabe
00.00 - 02.00 Tom Dazing
02.00 - 04.00 Gols
04.00 - .........Noctua

Giwil

Legacy Member
Tkan zijn da we vanavond is binnenspringen in de Roxy :D We zijn toch in de buurt.
Diene Sabe, is da dienen van hier opt forum?
Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.
Terug
Bovenaan