Manman we zijn dan zondag geweest, wat was dat zeg?!
Ik kom juist opgereden en ik zie ze daar idd al zwaaien met geld en roepen ‘hoeveel vraag je? … Verkocht verkocht!’ Nog maar net binnen of er proberen er al enkele binnen te stappen (was gesloten natuurlijk).
Er vroegen er direct een paar of ze er eens mogen mee rijden, heb dit dan toegelaten (op de parking natuurlijk) met mij in de passagierszetel. Ze zeiden allemaal dat de embrayage niet goed was en het hoogste ontvangen bod was iets van 100 euro.
Toen was er één (persoon A) die er mee wou rijden en wou absoluut niet meer dan 50 euro geven, ik lachte hem uit natuurlijk aangezien ik alleen al 35 euro moest betalen om op de parking te mogen en aangezien je perfect nog kan rijden met de wagen.
Wat later nog iemand (Marokkaanse vader en zoon) die een auto zochten voor de zoon om mee te leren rijden. Ze hadden geen te grote opmerkingen maar zeiden ook niet direct dat ze hem gingen kopen.
Hierna wou persoon A nogmaals testen en op dit moment komen die Marokkaanse vader en zoon om te zeggen dat ze hem zouden kopen voor 200 euro. Ik was akkoord en wou persoon A dus niet nog eens laten rijden. Die kwam natuurlijk vies en het kwam tot een schermutseling tussen beide partijen (persoon A en die vader) waarbij persoon A plots een tournevis uithaalt en ermee dreigde naar die man. Plots stond er zonder overdrijven 20-30 man rond mijn auto

. Ze gingen het uitvechten buiten de parking..
Nu goed, ik stapte dan toch in mijn auto en reed wat verder weg op de parking om tenslotte de verkoop af te handelen met die vader. Die vroeg uiteindelijk nog of ik hem niet naar Brussel wou voeren. Tarara natuurlijk

.
Hij wou ook de nummerplaten van mij laten hangen maar heeft er dan toch gaan laten bijmaken in de Euroshop aan de overkant (reed dus met een willekeurige nrplaat naar BXL

).
Nog een grappige anekdote: toen ze daar met zoveel rond mijn auto stonden wou een vriend van mij de auto sluiten aan de passagierskant maar hij had het slot in zijn handen haha. Vlug weer op zijn plaats gestoken en van niets gebaard.
Conclusie: niet direct voor herhaling vatbaar maar je krijgt wel een redelijk faire prijs denk ik. Al spelen de meesten (Turken) daar gewoon onder één hoedje natuurlijk.