Ram is idd makelijk te update maar he moet nie proberen om bv een 512 400 op een mobo te zetten die dit nie support of een 512 333 met een 512 400 want dan koop je beter 2x 512 400 of 2x 512 333 .
Hulp bij het instaleren lijk me niet echt nodig alleen het kan handig zijn als je beetje kennis hebt omdat je ze op 1 bank kan zetten of alle twee appart .
maar je moet gewoon weten dat die 256 van je maat niet gewoon 256 is he je heb dus wel veel soorten ram het is dus handig om te vergelijken . kijk welk type er van ram nu in je pc zit dat kan je meestal zien op dat wit stikertje , en bekijk ook eens die van je vriend kijk of ze het zelfde type hebben ik denk zelf DDR . is dat dan zo dan lijkt mij dat geen probleem
nuja wa een uitleg hier eh tis gewoon ik vind het moeilijk om zoiets uitteleggen omdat de meeste denken dat ram gewoon ram is maar er zit veel veel meer achter .