Archief - Nieuwe pc + monitor

Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.

David28

Legacy Member
Hallo,

ik ga proberen zo duidelijk mogelijk te zijn over mijn "probleem" :)

Sinds deze week heb ik een nieuwe pc in elkaar laten steken:

Intel Core i7 - 2600 Quad Core
(Quad 3,4 Ghz - 8Mb SmartCache)
8 GByte DDR3 Tripple Channel
1.5 Terrabyte SATA HD 32MB buffer
Nvidia GTX 570 1GB
Windows 7 Premium (64-bits
850 watt voeding

Buiten de pc heb ik ook de Benq xL2420 besteld en ondertussen geleverd gekregen. Bij deze een analoge kabel en een DVI-Dual kabel om aan te kunnen sluiten + een usb om een omgekeerde signaal te sturen van pc naar de monitor.
Natuurlijk kies ik voor het dvi signaal sinds deze gewoonweg beter is als analoge.

Het probleem: Geen signaal op het scherm wanneer ik de pc aan zet.
De dvi kabel van het dvi slot van de pc naar het dvi slot van de monitor en de usb kabel van monitor naar de pc + voedingskabel uiteraard.
Zelfs met de analoge kabel op zowel de pc als monitor aansluiting natuurlijk kreeg ik ook geen signaal.

Na alle kabels nog eens te checken x10 + de manuele handleiding op het internet overlopen heb ik eens mijn oude pc op de monitor aangesloten met de analoge kabel sinds deze de enigste is en kreeg ik deze keer wel beeld dus was het gelukkig uit te sluiten dat de monitor niet werkte.

Ook het aansluiten van de nieuwe pc naar oude monitor werkte ook met de analoge kabel, dus vraag ik me nu af waarom het nieuwe niet wil werken met elkaar en als ik het oud op het nieuwe aansluit wel :crazy:

Ik zat te denken aan die usb kabel mss maar deze zit nogthans in het juiste usb slot van de pc sinds ik deze heb nagekeken in de handleiding van het moederbord.

Zelf heb ik al gelezen over de onboard vga die uitgeschakeld zou moeten worden of een jumper ergens zodat dvi activeert etc,... maar daar ken ik niks van, dacht dat mijn pc gebruiksklaar zou zijn of dat het nieuwe systeem pc/monitor de signalen automatisch zouden erkennen, niet dus :doh:

Ben zelf gene expert maar denk dat het ergens een instelling op de nieuwe pc moet zijn of mss die usb kabel wat defect is. Kan er alleen maar naar raden want ik weet verder niet wat te doen:s

Iemand die me kan helpen plz?
Sorry voor de lange post alvast!

mdgf

Legacy Member
Sluit je het scherm wel aan op de grafische kaart en niet per ongeluk op het moederbord?

Zit de grafische kaart aangesloten (2 stroomkabels, goed vast in het pci-e slot)? Draait de fan?

Die USB is gewoon een hub veronderstel ik, dus of je dat dan aansluit of niet, dat maakt niks uit.

David28

Legacy Member
De dvi kabel gewoon in het dvi slot achter aan de pc toch, het openen van de kast doe ik nu even niet want dan vervalt m'n garantie en is nog geen week oud.

edit: het is in orde, mijn dvi kabel zat inderdaad verkeerd, dacht dat ik deze getest had dmv nieuwe opstart pc maar precies niet. Nu deze in het juiste slot zit met pc opstarten werkt de monitor!!!

Zeer fel bedankt!
Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.
Terug
Bovenaan