hey,
Kheb ongeveer hetzelfde probleem. Ik heb laatst zelf een pcke in mekaar gestoken. specs:
Asus A8N-sli
AMD athlon 2200 MHz, 3500+
Powercolor radeon x800 xl (256MB) DVI
1gig corsair ram
19" neovo f-419
Toen ik pc in mekaar stak werkte alles perfect. Paar dagen later kreeg ik op mijn scherm "No Signal" telkens als ik een spel opstarte of als ik windows rebooten. Maar het is juist offant hij dit alleen doet als hij een zwart scherm moet tonen. Als windows aant het opstarten is laat hij het windows logo enzo wel zien maar dan springt hij weer ff op "No Signal" (als er normaal het zwarte scherm komt)
Toen heb ik hem geformateerd. Ik dacht dat het bij de drivers/software lag. Na de format werkte hij weer perfect. Maar enkele dagen erna had hij weer hetzelfde.
Toen dacht ik dat het miss aan Ram lag dat misschien verkeerd zat(wat normaal niet kan). Heeft hij weer paar dagen het goed gedaan.
Toen heb ik het scherm in de andere DVI poort geduwd. Probleem weer op gelost voor 2 dagen. En nu heeft hij het nog steeds. Kheb alle drivers geupdate.
Ik kan alles perfect doen op de pc. Alles bolt perfect. Ik kan zelfs gamen enzo. Maar telkens als hij het spel moet opstarten geeft hij "No Signal". En ook bij rebooten van windows.
Moet ik miss ergens iets veranderen in de software?
Ergens iet verkeerd aangesloten in pc zelf?
thx VelloNn