Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Mr. M zei:over da bordje is als ik ni te scheel kijk nog ni eens iets te vinden op de gigabyte site zelf dus ik zie nog ni echt een kans dat het al uit is eigelijk, laat staan dat er een prijs op geplakt is
, mja da wist k ni, da kan idd welvinteg zei:tja dees is +- hetzelfde als die asrock, die had ook 2 socketten
S754 en S939, dus nu heb ik wel alles gezin denk
corvette zei:wel ja dit is nu wel compleet anders hé..
Black Night zei:mja, hebt ge mss wel gedeeltelijk gelijk in.
Was zoals de gekende ECS mobo's die zowel met SD als DDR konden draaien...
[Tom] zei:Ik heb wel al een aantal keren op het internet gelezen dat het normaal niet mogelijk was om een AGP en PCI-experess slot te hebben op 1 mobo.
Maar ze hadden dit opgelost door het agp-slot op South-Bridge aan te sluiten via de PCI-bus(niet express, de gewone nog). Wat eigenlijk ervoor zorgt dat het AGP slot nutteloos maakt.

De reden dat het "pokke traag" gaat, is omdat het aan de PCI bus is aangesloten. En AGP is er net gekomen omdat de PCI-bus niet voldoende was.StaRflaM zei:wel ja, ik d8 da het ging mor da de AGP pokke traag was ivg met nu, ken de getalekes ni vanbuiten mor tis een stukske traager![]()
[Tom] zei:De reden dat het "pokke traag" gaat, is omdat het aan de PCI bus is aangesloten. En AGP is er net gekomen omdat de PCI-bus niet voldoende was.
Dus eigenlijk is het een PCI slot met de vorm van een AGP slot.
Ja, De reden da ze da kunnen is door tussen de SB en de NB een 2GB/s verbinding te plaatsen (AGP 8x = 2,1). Maar het moet rekening houden dat alles dat op de SB hangt daar ook gebruik moet van maken.corvette zei:ben je dat echt zeker? anders zouden ze er toch geen AGP 8x op zetten hé