Archief - gasveer bureaustoel

Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.

Low_E

Legacy Member
wellicht zeer vreemde vraag but ...
't gaat om m'n bureastoel: groot, leer, ergens goedkoop op de kop kunnne tikken en prima zit-materiaal...
but de bevestiging onderaan was afgebroken.
Mijn vader heeft dat even gelast maar de goede man was nogal ijverig en heeft daar extra lasnaden op zitten leggen waardoor het koppelstuk erg heet werd. Jammer genoeg zat de gasveer er nog in en zijn daar delen van beginnen smelten. De gasveer functioneert nog (het element dat ervoor zorgt je stoel zachtjes op en neer meeveert als je erin gaat zitten) maar kan ik de hoogte van mijn stoel niet meer veranderen.
Op deze gasveer staat een type-nummer maar daarmee vond ik nog geen info op het internet. Iemand soms een idee waar ik terecht zou kunnen voor zo'n gasveer of informatie daarover?
(type: sgb4-143 class 3 din 4550)

nerioguykes

Legacy Member
euhm, is da ook pc hardware dienen stoel ja :) mss beter nen nieuwe kopen ja ???

Low_E

Legacy Member
Natuurlijk is die gasveer geen PC-hardware !?
But wel pc-related hardware!
Beter ne nieuwe kopen? Tja, dan had ik al lang in de kantoorartikelen-winkel gestaan ... en dat deed ik ook maar een stoel zoals de mijne heeft al snel een prijskaartje met 4 cijfers voor de komma .. en dus ligt het voor de hand dat je even uitkijkt naar een vervangingsgasveer.

dit gezegd zijnde: info genoeg over gasveren (industrieel en andere) op het internet (google does the job) maar ik ben op zoek naar een winkel waar ik er één kan kopen, op maat voor een kantoorstoel.

Morgen eens kantoorwinkels opbellen.

[HBV]-=Tornado=-

Legacy Member
Dus hij is vast wel van een merk je stoel...

Bel dan eens naar de makers van het product zelf, misschien is het wel mogelijk om dat appart te kopen.

Low_E

Legacy Member
't was ooit een steraanbieding in de Makro.
Mischien daar eens proberen, idd, maar ik heb er weinig hoop op. Ze hebben die stoel daar later nooit meer gehad voor zover ik me herinner.
Anyway, er heeft me al iemand gecontacteerd die in een bureau-artikel-winkel werkt en die ging eens uitkijken of hij een vervang-gasveer kon op de kop tikken. En anders stap ik zelf nog zo'n winkel binnen.

IAG heb ik sjans gehad. Die dingen kunnen blijkbaar erg gemeen reageren als dat gas plots vrij komt. Dat was dus niet zo slim van ons om dat bloot te stellen aan de hitte van het lassen. Superdom van me om niet aan m'n pa te zeggen dat hij die gasveer er eerst moest uithalen. tja.

sneax

Legacy Member
ik neem aan dat ge bedoelt ne stoel van meer dan 1000frank ipv 1000EUR anders zijde wel goe zot

als het voor achter uw pc te zitten hebt ge stoelen van 80EUR met fake leer en dik rubber/plastiek als constructie (en ijzeren gasveer) die er utizien als de stoel van één of andere hyperbolengijkre CEO :)

Yo-Han

Legacy Member
4 cijfers in euro is meestal design (eames aluminum chairs of pollock executive chair ofzo ).. of een of ander duits kantoortankmerk :unsure: ..


tjah via merk zoeken stoel..of meer op mechanische onderdelen bedrijven ofzo

de markt is veelal gemaakt op kapot? nieuw :( zeker zo dingen

Davion

Legacy Member
Aan ne stoel van meer dan 1000€ gade zelf toch niet lassen?

Low_E

Legacy Member
mannekes, mannekes ...
het gaat om ne GOEDKOPE stoel (€100,00) ...
die me het comfort gaf van enen hele DURE (pakweg € 700 à € 1000). (Let wel, ik schreef COMFORT, niet den design)
Ik kon daar hele dagen in zitten werken zonder een centje pijn of stijfheid of wat dan ook. (bvb: lanparty: het hele weekend in die stoel en er zelfs nog in slapen ook. De momenten dat ik dan toch eens in op mijn veldbed ging slapen, werd mijn stoel direct ingepikt door mijn maat ... om erin te slapen)

Die ga je dus wél proberen repareren hé.

Desnoods koop ik me nen andere goedkope en vijs ik dat onderstel onder mijn oude zitting.

sneax

Legacy Member
mja in elk geval ik denk dat ge voor dat onderdeel meer zult betalen dan dat ge voor uw stoel hebt betaald, het is denkek een beter oplossing om inderdaad het onderstel van een andere gelijkaardige stoel (waarven de stoel zelf niets meer waard is) eronder te vijzen

zo die gasveer zelf ... kdenk dat da bij elke stoel wellicht anders zal zijn en da specifiek model daar zult ge denk ik ni aangeraken - en speciaal bestellen is altijd duur eh

kelvin

Legacy Member
omfg ne stoel van 100 euro :s en zeggen datter 4 cijferkes voor de komma staan da zender maar 3 é :s + de laagste ^^ denk gwn da ge beter nen nieuwe koopt mss spijtig voor de emotionele waarde maar euhm...

Low_E

Legacy Member
okay da gaat dus wellicht het volgende worden: een vervangings-gasveer van round € 20 ... en daarmee is de kous af
(+ dan nog den benzine om die gasveer te gaan oppikken bij de Yezzer en hem persoonlijk te kunnen bedanken)
nu gelle ...

yezzer

Legacy Member
Low_E zei:
okay da gaat dus wellicht het volgende worden: een vervangings-gasveer van round € 20 ... en daarmee is de kous af
(+ dan nog den benzine om die gasveer te gaan oppikken bij de Yezzer en hem persoonlijk te kunnen bedanken)
nu gelle ...


vandaag bezoek gehad en gasveer opgehaald !
prima en tevens zeer vriendelijke koper, perfecte en stipte afspraken en een correcte deal! Zo mochten er meer zijn hier!
mijn derde deal vandaag die heel vlot en to the point is verlopen, en dat op een dertiende !
bij deze natuurlijk een whitelist voor de koper
mvg en suc6 ermee!

Low_E

Legacy Member
LOL, was fun:
al die kritische lui van hogere posts krijgen "ne neus" :D
voor € 30 een nieuwe gasveer, ne goeie stoel gerepareerd, een paar frisse colaatjes en ne gezelligen babbel! Wa moet ne mens nog meer hebben?
Nog eens bedankt, he Yezzer! (BIIIG smile)

ps, nu nog eens uitzoeken hoe ik ook ne whitelist bezorg
Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.
Terug
Bovenaan