Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.



Funk$t@r zei:hehe, een 3800+ met dvd-rw, geforce 6800 ultra, chieftec case, raptor & maxtor hd etc voor 300![]()
vrienden heb je voor iets he![]()

Die Sempron is trager dan XPxyus89 zei:hej,
de aquarius thermaltake 2 is niet zo slecht hoor.
vraag aan kutteke en lees reviews.
wrm hebde gij een Semron gekocht
ge had toch nen athlon xp die wat oc'ed was?
Xyus

wittekakker zei:Die sempron is op dezelfde rating idd trager, omdat sempron rating markttegenstander is van de Intel Celeron, terwijl dat met de Atlon XP de Intel Pentium is. Feit is wel dat de sempron 2200+ tot 2800+ dezelfde core hebben als de oudere Atlon XP's, namelijk de Thorougbred B. Een sempron op 2GHz is dus wel even snel als een Atlon XP op 2GHz. Verschil van de semprons is wel dat ze op 333MHz fsb draaien ipv 266 zoals bij sommige XP's het geval is.
Daarbij heb je ook nog de 3000+. Dit is een sempron die gebaseerd is op de Atlon XP serie met Barton core. Ook hier geld: zelfde frequentie = zelfde prestatie, omdat de processor bijna identiek dezelfde is.
Dan heb je ook nog de 3100+. Dit is geen relabelde Atlon XP, dit is een kortgeknipte Atlon 64 en loopt ook niet meer op socket A maar s7xx.
Als je dus test leest beetje objectief blijven. Degene die hun processor standaard laten zijn beter af met Atlon XP. Maar we zijn hier wel in het overclockersforum voor iets é![]()
Ik werk oa ook met een Sempron 2500+ (zie sig) en ik ben daar uiterst tevreden van. Ik heb de FSB van 333(166)MHz naar 420(210)MHz geklokt en die kan vlot mee met een AthlonXP 3200+.Cryp zei:Die Sempron is trager dan XP
Heb al tests gezien