Archief - Marder, Monsterbeetle of Monstertruck

Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.

keeperke126

Legacy Member
Ik zoek mensen die 1 van deze auto's hebben. Ik zou graag weten waar jullie deze auto's gekocht hebben en wat jullie bevindingen hierover zijn.
Ik sta nl in beraad om me ook eentje aan te schaffen :p .

Bedankt

L.E.D.

Legacy Member
ik heb ne marder :)
mijne was wel 2e hands.

Check nekeer : http://www.armleg.com/forum/index.php?mforum=oregon&sid=b53b2e025f8c59d85625269b2d411982
of http://www.modelbouwforum.nl/phpBB2/portal.php of http://www.rcbigscaleforum.nl/

Let wel op, de laatste 2 komen met een hoog hollands GEZEIK gehalte. En met hoog bedoel ik HOOG.

Voor mijn persoonlijke bevindingen geeft me nekeer uw msn in pm en dan babbelen we wel eens.

voor winkels. Vermist je van geeraardsbergen bent zal Cis models het beste voor je zijn. Ben er ooit 1 keer zelf geweest. Vriendelijke mens en zeer schappelijk van prijs. adres :Tramstraat te Heusden heeft geen site.
Voor de rest heb je in Borgerhout (antwerpen) ook nog http://www.modelbouw-baillien.be waar ik meestal ga voor al mijn onderdelen.

op bovenstaande fora ga je ook enkele webwinkels vinden in Nederland waar alles qua modelbouw nog goedkoper is.

hf

keeperke126

Legacy Member
Bedankt voor de info ;) . Ik ben wel al lid op enkele fora(RC-Junkies, Models in Motion & modelbouwforum.nl) en heb ook al wat zitten rondlezen. Maar wat ik mij afvraag, waar heb je je Marder gekocht en voor hoeveel :$ ?
Ik heb nu een goede winkel in Ranst gevonden (DNDmodelbouw) en die mensen zijn zeer vriendelijk en het goedkoopste dat ik tot nog toe gevonden heb. Wat zijn jouw bevindingen van de Marder precies?

Alvast bedankt voor de info :niceone: .

L.E.D.

Legacy Member
Euhm, nu verschiet ik wat je zegt hoor :)

Ik ben van Borsbeek en DND is letterlijk 5 minuten van mijn deur.
Maar ik vertik het om daar ngo 1 voet binnen te zetten.

Het is bij mij zo goed als elke keer voorgevallen dat ik stukken bestel, een week wacht en dat ze dan doodleuk zeggen dat ze het vergeten te bestellen waren. + dat hun prijzen "spreek over een jaar terug" de duurste waren die ik tot dan gevonden had. Daarom ga ik nu naar Borgerhout waar het toch iets goedkoper is.

Wat ik betaald heb voor mijn marder is moeilijk te schatten. Ik had hier op het forum een RC heli gekocht met alles erop en eraan. Die heb ik dan later samen met een wrak van een vliegtuig dat ik gekocht had geruild voor de marder zonder remote. De remote van die heli samen met de flightsim heb ik ook appart verkocht aan een duurdere prijs dan dat ik alles samen (heli sim remote koffer ...) betaald had.

Als je me dan vraagt wat ik aan kosten al gedaan heb. En dan komen we ook meteen aan mijn bevindingen uit :p

vrij veel feitelijk. De voorblokken kan je 2 X mee rijden en dan komen ze los. Dus vervangen door alu stukken. Paar kogelgewrichten heb ik ook al vervangen. De motersteunen samen met de aandrijfplaat heb ik ook vervangen door alu. Tuningrem gekocht die niet werkt. En 2 nieuwe kappen.
Dan nog wat kleine rommel, nieuwe luchtfilter. Kan er moeilijk ene prijs opplakken omdat het vrij gespreid was allemaal, maar ik gok alles samen toch al 300 € aan kosten.

Plezier heb ik er zeker aan. Maar ik ben er vrij ruw mee wat resulteerd in gegarandeerd sleutelwerk wnr ik terug thuis ben. Motorisch nog geen problemen gehad. Zelfs het afstellen ging redelijk gemakkelijk.
Ik rij bijna een uur met men naftbak. En men zender gaat ook goed mee.

Ervaring met monster truck heb ik niet. Maar ik denk dat het voor mij een betere keuze zou zijn dan de marder. Marder is meer voor vlak zand of matten. Met de truck kan je al eens wat toeren uithalen :)

keeperke126

Legacy Member
Bij die ervaring van DND spreek ik over een tandwieltje van €7 voor mijn Protech. Scheelt minimum €0,50 met andere winkels met gratis verzending, dusja...
Ik zou hem vooral gebruiken voor op gras en in de weiden hier achter ons in rond te crossen, dus inderdaad zou een monsterbeetle/monstertruck beter zijn.
Bedankt voor je bevindingen, ben ik weeral wat rijker aan informatie. Hoelang heb je trouwens al een Marder?

deluc

Legacy Member
ik heb een jaar of 10 in de modelbouw bezig geweest waarvan een 4tal jaar in marder en een 6tal in nitro heli
als je een marder koopt dan mag je rekenen dat je alles in alu mag kopen in de loop der tijd want zowel voorarmen als differentieel als rem els tandwielen,ge breekt allemaal.
dus als je een tweedehands koopt heb je misschien meer kans dat er al een hoop stukken in alu erbij zitten.
ik heb toen het mij beu was om telkens naar de winkel te rijden achter een nieuw stuk,zelf een hoop alu gekocht en alle stukken zoals voorarmen en achterarmen,de neus en tandwilbescherming zelf te maken ,wat een zeer grote verbetering was.
volledig het chassis en frame was uit alu
voorraan had ik een neus gemaakt voor de wielen uit onbreekbaar plastiek van 10mm,dus harde klappen werden opgevangen door het plastick.
tussen de wielen had ik ook "rails" gemaakt
om kort te zijn,het was bijna een tank maar de kosten werden een pak minder.
een vriend van mij geeft nog een leopard staan(verbeterde marder)en een porsche on the road
ik denk dat deze weg mag voor een 500€
let wel ,deze on the road zijn een pak duurder dan de standaard marder,maar daar zit ook een pak meer opties op
groeten

deluc

Legacy Member
ik denk dat er een kast bijzit en ik dacht de stuurservo's ook
foto zou ik wel eens kunnen regelen maar kmoet dan eens naar ginder rijden
die auto is wel al voorzien van een hoop opzetstukken hoor
expansie en veel alu stukken
ik denk dat ge enkel een bestuuring moet halen en dat ge verder kunt

keeperke126

Legacy Member
Up! Ik zou eerder richting FG Monsterbeetle / FG Monstertruck willen gaan.
Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.
Terug
Bovenaan