BelgianTiger_6 zei:
Ik heb die aflevering op NGC ook gezien, in de jaren 1800 geloof ik was er ook al een stuk van dat eiland in zee "gevallen" en had toen ook zo'n golf veroorzaakt.
Dat afbreken, 100% exact konden ze het niet zeggen, maar volgens dat ik het goed herinner was het eerder een tiental jaar dan een honderd of duizend tal jaar
mja
die golven waar die gast op surft zijn dus geen tsunamis
da zijn golven dat daar gevormd worde door da rif (gebeurd af en toe dus)
maar tzijn ni echt tsunamis
terwijl wat da gij bedoeld is een ramp dat wsch Atlantis eeft weggevaagd
wat er gebeurde was gewoon een vulkaan die uitbarste, maar em barste traag uit
gevolg bovenste stolt en de rest raakt er ni uit. dus druk stijgt
en dan hebde verschillende mogelijkheden, lekker ontploffingskes zijn het wel allemaal (denk maar aan Pompeii)
u daar is het langs de zijkant ontsnapt als ik mij ni (en da was een eiland alla Hawaii zijn eilandjes, dus vulkanen ziet ge alleen maar en de rest water er rond). Dus door die ontploffing stort hele zijkant in.
Nu moet eens u bad laten vullen en indien dat da zo een schuine rand heeft er iets in laten sleren. Kijk wat er gebeurd.
Denk nu es na wat er gebeurd als ge er een halve berg in lat schuiven. Surfer paradise. Maar minder voor de mensen die op da golfje zijn pad wonen.
maar nu bennek door naart tstad
dus kga er ni verder over doen en kan toch zijn dak weer dinge door elkaar smijt
