Ik heb dit toetsenbord sinds gisteren en bijgevolg hoort daar een kleine review bij (geschreven op datzelfde toetsenbord ofc

).
Ten eerste de lay-out: ik ben zeer te spreken over de lay-out, het toetsenbord wordt geleverd in een glossy black finish, net zoals de PS3 dus. Verder heeft het toetsenbord aan de rechterkant een touchpad met muisknoppen en llinks bovenaan een menuknop, een paar knoppen voor het afspelen van films en een BD-DVD menuknop. Daarnaast zijn een aantal knoppen gelinkt aan de typische PS-toetsen, zoals bijvoorbeeld escape dat ook het bolletje is van de controller. Hoewel het toetsenbord heel licht is, voelt het stevig aan. Het ligt ook comfortabel op de benen, zodat ge met gemak vanuit uw zetel kunt typen.
De installatie verliep heel vlot en was in minder dan 5 minuutjes voltooid. Het enigste wat ge moet doen is de batterijen insteken, het tobo aandoen, naar het PS3-menu gaan voor randapparatuur en daar het toestel registreren. Het tikken maakt niet veel lawaai en werkt dus ook niet storend. Een nadeel (imo) is het feit dat dit tobo hoofdzakelijk in qwerty beschikbaar is. Hij is wel te vinden bij GM, maar natuurlijk aan een hogere prijs. Verder ontbreken de zoom knoppen en de forward en backward-knoppen vd controller (de schouderknoppen dus), ge zult maw uw controller moeten bijhouden tijdens het typen.
Al bij al is dit een vrij goed toetsenbord dat perfect bij de PS3 past. De prijs kan aan de hoge kant liggen, afhankelijk van waar ge hem koopt, en de ontbrekende knoppen en het feit dat hij grotendeels enkel in qwerty beschikbaar is, zijn een beetje jammer.
Voor diegenen die hun PS3 regelmatig als internetbrowser gebruiken is dit zeker de moeite als vervanger voor de officiele (ik vind trema niet

) controller. Indien niet, dan zou ik deze opzij laten.