Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Archief - League Play
Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.
Snap niet waarom mensen vanaf da ze 1ste keer Black Ops 2 MP doen al direct naar League play gaan. Dan gaan ze met een score van 2kills en 24 deaths af ofz en doen nooit de objective zoals "Hardpoint" of bij "Confirm kill" dat ze gwn praktisch andere team helpen.
Kzoek nog mensen voor league 4v4 mee te doen, één iemand is opzich al genoeg maar meer altijd handig ofc.
Add me op steam: kennethdw
Zit nu op rank 79 na nog paar matches, wel droog dat als je met iemand speelt hij exact dezelfde punten krijgt. Ik speelde met iemand die haalde kdr van 0.5 in tdm ik haal 2.0 en staat hij rank 80 xD. Zou eig niet mogen tbh. Maar tis dus echt team bepalend en niet solo prestatie helaas=/
Zit nu wat 4v4 league te doen, met één team top 10 platinum gehaald en nu met een ander team (één andere speler) staan we 10e op de master ladder met zo'n 16-17 tal wins 0 losses. Sommige games waren echt super close. Vooral s&d want daar zuigen wij in xD.
Ook ne keer domination gewonnen met echt maar paar punten verschil.
Trare is dat we alsnog vaak tegen veel slechtere moeten spelen die we gewoon stompen.
Heb deze eens gedaan en het is zeker GEEN AANRADER, het is gewoon het team met het minste debielen wint. Elke keer opnieuw. Ik speelde met een vriend wij haalden elke game 1.5+kdr MINSTENS en dan heb je er 2-3 met een kdr van onder de 0.5 die alles omzeep helpen. Met als gevolg dat je vaak verliest doordat jouw teammates liever 15 keer doodgaan dan defensief te spelen en de betere spelers de kills te laten halen.
Wonnen 4 van onze 5 placement matches en kwamen in zilver ladder terecht waar het bomvol nieuwe spelers zit die geen bal kunnen spelen maar toch lekker doordoen om je team te verneuken! Denk dat de enige manier om daar deftig te spelen is met een grote party.
Note: we hebben wel 1x tege een clan van 6 gespeeld en die versloegen we dan nog terwijl heel ons team alsnog negatief ging (maar niet super negatief)
Rank 13 Platinum Division op ps3! Ik zoek spelers van mijn niveau die mee in party komen voor League te spelen want mijn team verneukt meestal alles.. Dan sta ik daar met een superscore en toch verliest het team!! Add me on psn: Gloofyy (Mensen met niveau toch voor in league de mindere met headset speel ik wel in public mee)
Rank 18 master in mijn division.
Indien iemand wil meedoen (enkel spelers die min of meer weten waar ze mee bezig zijn en niet vies zijn om voor de objectives te spelen)
add LCyBeR- op PSN
Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.