Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
het probleem is dat hem de fonds.txd file nie vind heScapa Sport zei:als ik killerkip mod wil instaleren zegt hij dit : cannot Create file C:/program files/Rockstar games/Gta VC/models/fonts.txd
wat kan het probleem zijn ?
, wsl omdat ge es een mod ofzo heb geinstalled die da fileke heeft aangepast ofzo.RuffRyder3600 zei:het probleem is dat hem de fonds.txd file nie vind he, wsl omdat ge es een mod ofzo heb geinstalled die da fileke heeft aangepast ofzo.
de oplossing is het spel opnieuw instaleren, en killerkip op een "verse" versie van vice instaleren.
. nu ik wil het spel laoden en hij geeft een error . zo 3 cm voor het einde van het laad-balkjezoals ik al zei, instaleer vice eerst es opnieuw en dan pas killerkip erover zetten, nog altijd problemen?, wis bij uw save games de settings file.Scapa Sport zei:dat probleem is opgelost. nu ik wil het spel laoden en hij geeft een error . zo 3 cm voor het einde van het laad-balkje

probeer eens de 1.3 te instaleren.Scapa Sport zei:na format de vc nog niet geinstaleerd . en geen enkele mod geinzstaleerd buiten killerkip , ik weet niet of ik de goede heb : V1.4 .
en ja ik heb u toegevoegd![]()
RuffRyder3600 zei:probeer eens de 1.3 te instaleren.
en ge hebt geprobeert mij toe te voegen, gelieve dit nie te doen zonder toestemming, of zonder dat ik u mijn msn persoonlijk geef. dank u.
,door vice er trug af te smijte, en trug te instaleren (enigste manier) tenzij ge backups hebt gemaakt, ma denk nie dat ge daar aan gedacht hebt dus...Scapa Sport zei:ok , de error is :
unhandled exception : c0000005, At Adress 0048ad71
en moet ik dan eerst de 1.4 deleten ?
en mijn excuses voor het toevoegen zonder toestemming,
ggd, wa hebt ge gedaan om het op te losse?Scapa Sport zei:et probleem is opgelostdanku ruffrider
RuffRyder3600 zei:probeer eens de 1.3 te instaleren.
en ge hebt geprobeert mij toe te voegen, gelieve dit nie te doen zonder toestemming, of zonder dat ik u mijn msn persoonlijk geef. dank u.

waar moeit gij u mee, die heeft men mail van de site van TRC gehaald, en da is voor als iemand van TRC iets nodig heeft.Suphafly zei:euhm als er aan u adress geraakt waarom zou hij ni mogen toegevoegen blokeer hem dan hé gij zijt ni de koning ze en dan nog![]()
RuffRyder3600 zei:waar moeit gij u mee, die heeft men mail van de site van TRC gehaald, en da is voor als iemand van TRC iets nodig heeft.
moet ge nie tege mij zegge he.Suphafly zei:jah dan moete da ni public zijn hé
Suphafly zei:jah dan moete da ni public zijn hé
, ik heb daarvoor ook mijn excuses aangeboden . dus 
RuffRyder3600 zei:moet ge nie tege mij zegge he.
En ik verwacht van mense dat ze tenminste het verstand/fatsoen hebbe om eerst te vrage als ze u moge toevoege. Kwestie van manieren hebbe
n/o Scappa

zowa alles wa gij hier hebt gepost was overbodig, ma trek het u nie aan...Suphafly zei:waarom overbodige vragen stellen?
hmm heb ik net gedaan![]()