Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Me Boss You Not zei:Ik zou graag wa games maken voor de PS2/PS3. Waar kan ik mij inschrijven voor een cursus?? VDAB??![]()
In Holland bestaat er al een school voor game developing, waarom hinkt België nog steeds achteraan!!??![]()
Ik heb zo een echt héél goeie idee voor een horror-game!![]()

fartbunny zei:binnen 2 jaar in Kortrijkdigital entertainment en ze gaan zich ook vooral bezighouden met Game development (naast simulatiesoftware en 3D animatie films)


Shizzle.be zei:Veel Vlamingen gaan trouwens toch in Nederland studeren? Je hebt in Delft bijvoorbeeld een school waar je best naartoe gaat als je in de ruimtevaart wilt terechtkomen enzo. Dus als je echt games wilt leren ontwerpen, gewoon doen! Laat je dan niet tegenhouden doordat in ons klein landje zoiets niet bestaat he...
)gewoon een boek kopen over c++ of java, of op internet zoekenliberace zei:kga daar ook eens achter informeren,
kzou graag wa beginne programmeren maar hoe begint ge daar eigenlijk aan?
en zo wa 3D ruimtes maken
DesorteD zei:t is niet dat België achterhuppelt
In Engeland is er ook een school voor game developing. samen met die school in nl zijn dit de enige 2 scholen in europa bij mijn weten.
anyway de lessen die in nl worden gegeven zijn volledig in het engels gegeven en ze richting zich dus niet enkel op een nederlandstalig publiek maar op een internationaal publiek.
Als ge graag aan gamedevelopment wilt doen is dit misschien een kans die je moet grijpen alhoewel je snel zult moeten zijn, want volgens mij waren het aantal plaatsen in nl beperekt. Er zat dachtig ook wel een aardig prijskaartje aan tho.
de afstand is niet echt een probleem het is "maar" Nederland dus dan zitte zondag & vrijdag maar iets langer op den trein om naar kot/huis tekomen
anyway het is zeker niet gemakkelijk om bij een game developer binnen te raken dus zelfs heb je een diploma van zo een school is de kans nog steeds zijn klein dat je ooit games gaat ontwikkelen