Panzer_Mike
Legacy Member
Toch even melden dat het vandaag, 27 november, precies 10 jaar geleden is dat de Dreamcast gelanceerd werd in Japan (zie Wikipedia)
Dit zal zeker niet ongemerkt voorbijgaan op fansites, community sites, forums en de betere game nieuwssite.
Door veel fans van het eerste uur (here here), insiders uit de gamesindustrie en natuurlijk de échte gamers wordt de Dreamcast nog steeds aanzien als een baanbrekende console met vele A-titels en een ongeziene "arcade appeal". Wat mij betreft was/is de Dreamcast niet alleen Sega's "finest hour" maar ook de laatste echte gamersconsole.
Ik zou zeggen: "keep the dream alive gentlemen"
!
Dit zal zeker niet ongemerkt voorbijgaan op fansites, community sites, forums en de betere game nieuwssite.Door veel fans van het eerste uur (here here), insiders uit de gamesindustrie en natuurlijk de échte gamers wordt de Dreamcast nog steeds aanzien als een baanbrekende console met vele A-titels en een ongeziene "arcade appeal". Wat mij betreft was/is de Dreamcast niet alleen Sega's "finest hour" maar ook de laatste echte gamersconsole.
Ik zou zeggen: "keep the dream alive gentlemen"
!
