Vraag je best in de x360/ps3 dr2 threads. Het spel zelf heeft me niet al te lang kunnen boeien. Eentonige gameplay, kill zombies, weliswaar zijn er tal van weapons en combinaties maar dit samen met 'timed escort missions' is zowat het hele spel. Hatelijk om ai survivors voortdurend te escorten, vooral omdat er vele laadschermen zijn. Het mt framework kan zeker wat aan, dmc4 extreme difficulty ziet er schitterend uit op pc, maar de beperkte map sizes in dr2 verstoren de flow. Sandbox games kunnen interessant zijn, prototype en spiderman waren beide best fun, maar dr2 heeft weinig afwisseling. Indien je graag zombies doodt met allerlei over the top weapons al dan niet in multiplayer is dr2 zeker geen miskoop maar ik betwijfel of het de volledige console prijs waard is, gelukkig is de pc versie goedkoper.
De pc versie is geen perfecte port maar ook niet even rampzalig als vb front mission evolved (ot, fme: avoid at all costs). Je kan je keyboard keys niet remappen zonder een onduidelijke .ini te editen en ook om bepaalde controllers op pc te laten werken is er extra moeite nodig, zie steam forums. Nog wat anderen hebben geluidsproblemen in win7 en moeten sample rate verlagen naar 44khz of ervaren audio volume problemen. Ook sommige wapens hebben een ondoordacht control scheme: een brandblusser aim je met rightclick en vuur je af met leftclick maar het aimen gebeurt niet met de muis, wel met ZQSD. Niet met QD maar met ZQSD, je kan dus niet 360° draaien in aimmode met enkel QD. Tenslotte nog vermelden dat de mp geen chat-functie bevat, je moet dus ofwel voip gebruiken of steeds via de steam overlay chatten.
Daartegenover staat dat aim mode met vuurwapens en sensitivity perfect werken, er is voor zover ik zag geen mouse smoothing of mouse accel en precision aim is zeker mogelijk. Ook zijn er tal van mods mogelijk op pc die # zombies verhogen of weapon spawns verplaatsen alsook trainers voor survivor hp, ammo, tijd etc. Framerate is tenslotte in tegenstelling tot console geen issue.
Gezien het prijsverschil en de extra mogelijkheden van de pc versie zou ik de pc versie aanraden.