Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Jaegger159753 zei:Vandaag de film gezien gezien, (ik volg de serie niet), ik vond het gene slechte film, maar imo waren de relaties tussen de personages een beetje onrealistisch. Ik had het beter gevonden moest het verhaal zo geschreven zijn dat de inspecteurs(met name Hannah) geen geschiedenis hadden met verdachten/getuigen/betrokkenen (waaronder dien nonkel van Phaedra/Roos, Hannah haar vader die toevallig mee in het complot zat...)
Excuseer als ik geen spoilers heb gebruikt (ik kom zéér zelden in dit forumgedeelte en kzie niet meteen iets staan over spoilers in de regels)
7/10
NemesisBE zei:Zeeeeeer flauw afkooksel van de serie. De serie is goed, zonder meer, maar de film, da's gewoon goedkope bullshit. Dan vond ik de laatste 2 afleveringen met die sekte uit seizoen 2 veel meer iets om een film rond te maken.
Ook het oplossen van dat verkrachtingsverhaal van haar moeder is te belachelijk voor woorden. Hebben ze daarom heel seizoen 2 zo mysterieus gedaan rond die broer enal?
1 grote tegenvaller de film.
4/10 omdat het enige wat mij kon vermaken Michael Pas was :]

MrKend54l zei:Het einde was overduidelijk hoor..