Malan
Legacy Member
Dus ik was deze zomer van plan om zelf mijn reis te plannen en te boeken. Ik wou net een hotel boeken via booking.com, maar daar vroegen ze mijn kredietkaartnummer (Visa of MasterCard) en dat heb ik natuurlijk niet. Ja, lomp, ik weet het
Ik heb enkel een maestrofunctie op mijn bankkaart.
Ik zal dus waarschijnlijk een creditkaart moeten bestellen? Hoe werkt dit precies? Ik zit bij KBC en daar zie ik twee opties: KBC-Visa Vision en KBC-MasterCard Globe. Wat is de beste keuze? Iemand hier ervaring mee?
Alvast bedankt!
Ik heb enkel een maestrofunctie op mijn bankkaart.Ik zal dus waarschijnlijk een creditkaart moeten bestellen? Hoe werkt dit precies? Ik zit bij KBC en daar zie ik twee opties: KBC-Visa Vision en KBC-MasterCard Globe. Wat is de beste keuze? Iemand hier ervaring mee?

Alvast bedankt!

