coewem
Legacy Member
ik heb een kast volledig uit acryl (www.high.be/snowfox voor foto) en zoals je ziet , veel draden enzo en omdat men kast volledig doorzichtig is , is dit moeilijk weg te werken , heeft iemand toch een idee ofzo?
Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Ja is het wel zeer creatief imocoewem zei:ne mens mag ook eens origineel zijn , trouwens das toch wel mooi he![]()
, je kan ook een valse boden maken uit matte plexi of met spiegelglas werken, allemaal ideetjes maar 
SMa zei:
Dat noemen ze BTX, Het voordeel is dat je de koude lucht die je via je front binnentrekt in je case direct over je CPU heatsink laat gaan, waardoor de koeling van cpu beter zou moeten zijn. Voor een waterkoeling systeem zijn de voordelen bij mijn weten erg miniem.vatosky zei:Vraagje, wat is het voordeel om cpu vanonder te plaatsen en graka vanboven gericht? Dus een case met aan rechter kant plexi?
freemc zei:Dat noemen ze BTX, Het voordeel is dat je de koude lucht die je via je front binnentrekt in je case direct over je CPU heatsink laat gaan, waardoor de koeling van cpu beter zou moeten zijn. Voor een waterkoeling systeem zijn de voordelen bij mijn weten erg miniem.