Archief - pakketverkoop: U2-UFO-case, SIEMENS Hipath540 telcentr,Prol. DL380,afsl.vanavond 20u!

Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.

Sqarzz

Legacy Member
Bij deze doe ik een opruim: alles in 1 pakket. Geen onderdelen appart verkocht.
Startbod: 50€
Ik sluit de verkoop als ik tevreden ben met het bod. Pas dan kondig ik een sluitingstijd aan.
Ik behoudt mezelf dus het recht niet te verkopen bij te lage bieding.

Link met alle foto's, tzijn er een pak

SIemens telefoon centrale: Deze heb ik een aantal maanden geleden via een veiling gekocht,
maar heb er te weinig kennis over om hem zelf werkend te krijgen
Komt met een heleboel telefoons en telefoon gerelateerde zaken
- 2 siemend optipoint (500 economy en 500 basic)
- 4 Panasonic KXT7533
- nog 2 kleinere panasonic moddelen en 1 kleiner siemens model
- alcante magnetophone
- bolero 530 belgacom antwoordapp
- bancontact apparaat (Verifone omni 3750 met Verifone SC5000 module)
Deze spullen heb ik zelf dus nooit gebruikt en over de werking kan ik bijgevolg niets beweren.

HP Proliant DL380, ooit eens gekregen van een nonkel, toen stond er windows server op,
heeft sinds dien in de kast gestaan en heb er eigenlijk nooit iets mee gedaan.

Mountainmods U2-UFO case: buiten paar oppervlakkige krasjes, en een afgebroken fanwing is hij in bijna perfecte staat.
DIng was heel leuk om aan te kopen maar is eigenlijk te groot om nog in huis te houden, gebruikte het amper.
De meeste fans (gentle typhoons) heb ik er zelf bijgekocht. Op het bovenpaneel stonden eigenlijk gewoon fangrills, heb hier fans en filters bijgestoken.
Heb 3 extra hdd cage sets bijgekocht en laten overkomen, daarmee dat ze in een andere kleur zijn.
Waren ook nog wieltjes bij en wat reserve vijzen (die je met de hand kan wijzen)
+De fan grills die oospronkelijk op de bovenste panel zaten.
+2 coverplaatjes die niet gemonteerd staan

Aero cool F4XT fan controller, werkt perfect

CPU 2600K heb ik hier ooit gekocht, maar die pc heeft het na een week ofzo begeven, dus ik vermoed dat het e cpu was die defect is

PCI 120GB SSD Revo drive, defect

Mengpaneel JBSYSTEMS: werkte nbog redelijk goed als ik het mij goed herinner,
enkel bij het switchen tussen channels met crossfader is er wat gekraak. Ook hier kan ik met zekerheid niets beweren over de werking.

2X stockcooler 775 socket, nooit gebruikt

supremeFXII audio card, werkt

externe usb, 2X

Cisco Catalyst 1900series Switch, werkt zonder probleem.

random fan

Watervcooling gerief voor 775 socket, samen met wat toebehoren.
Kwam met een moederbord, maar heb het zelf nooit gebruikt.

crossfire dingskes

Antec 300 case zonder deur, niet al te beste staat.
+gerief dat nog bij die antec case hoort

ps: bij de foto's staat ook een aroma verspreider (geru en rook) maar die mag ik voorlopig nog niet mee verkopen.

Sqarzz

Legacy Member
gillegun zei:
is die mountainmod duality compleet?!
Ja hij is compleet zoals ik hem hier heb gekregen, en zoals je op de foto's kan zien. Wat ik altijd spijtig heb gevonden is dat er één PSU cover en twee 5.25" covers aan ontbraken om hem 'helemaal af te schermen, zoals je op de foto's ook kan zien. Nuja, ja gaat toch altijd minstens 1 psu hebben steken..

h.lecter, ik geef voorrang aan pakketverkoop. Moest ik niet de beoogde prijs halen (ik dacht toch aan min. € 80 gezien de staat van de case en de hoeveelheid andere zaken), kunnen we nog wel iets overeenkomen betreffende die 2600k, al kan ik je niets garanderen over de werking, zoals ik in mijn post al zei. Desnoods kom je hem hier eerst testen, maar dit is dan in het geval ik het pakket niet kan verkopen.

XerberuZ

Legacy Member
zal dan maar uwe uitlag als een min prijs beschouwen dus
80 afgehaald

h.lecter

Legacy Member
60€ op alles behalve de telefooncentrale en accessoires.
Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.
Terug
Bovenaan