L0k1-
Legacy Member
hallo, ik heb nu op mijn hogeschool de telenet hotspot gebruikt, omdat de hotspot van het school zelf nogal onstabiel was. De reden oo kdat i kdie tijdelijk gebruikte was omdat de telenet hotspot voor telenet gebruikers tot eind december gratis was.
Nu ik wou me vandaag uitschrijven, omdat de (blok)vakantie nu voor mij begint, maar bij het uitschrijven zei telenet dat ze me 9.99 euro gingen aanrekenen
. Als men eerst zei dat het gratis was tot 31 december en dat ik me dan niet kan deftig uitschrijven voor hotspots vinnik wel voos.
nu mijn vraag is, gaat telenet automatisch na 31 december mij gaan aanrekenen voor die hotspot of is dat dan eigenlijk gedaan en moet ik mij geen zorgen gaan maken?
Nu ik wou me vandaag uitschrijven, omdat de (blok)vakantie nu voor mij begint, maar bij het uitschrijven zei telenet dat ze me 9.99 euro gingen aanrekenen
. Als men eerst zei dat het gratis was tot 31 december en dat ik me dan niet kan deftig uitschrijven voor hotspots vinnik wel voos.nu mijn vraag is, gaat telenet automatisch na 31 december mij gaan aanrekenen voor die hotspot of is dat dan eigenlijk gedaan en moet ik mij geen zorgen gaan maken?
