Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Lmaonaise zei:Misschien bedoelen ze da: da kopen en de lening afbetalen met het geld dat de huurders betalen. xD 'k had het nie goed verstaan.

kay-gell zei:Ik vind het alvast klinken als eens strak, goed doordacht plan. Doen zou ik zeggen.![]()
En als ik geen huurders vindt 
snoeperke008 zei:Ge gaat maandelijk ook altijd meer moeten afbetalen dan dat je daadwerkelijk huurinkomsten krijgt.
Lmaonaise zei:Ja, maar niet veel. Dus je bent goedkoop af als je dit doet, althans da's de bedoeling![]()
No shit sherlock. Sommigen hebben meer dan 6 winkelpanden+rijhuizen op deze manier gekocht(ale mensen in m'n buurt toch)Lmaonaise zei:Misschien bedoelen ze da: da kopen en de lening afbetalen met het geld dat de huurders betalen. xD 'k had het nie goed verstaan.
themummy123 zei:No shit sherlock. Sommigen hebben meer dan 6 winkelpanden+rijhuizen op deze manier gekocht(ale mensen in m'n buurt toch)
Vb een pand die ik zag in Antwerpen. Handelspand(bakker) + 2 kleine appartementen voor 180 000 euro. Huurinkomsten = 1900 euro(1000 + 450 + 450)....afbetaling aan bank:1368 euro(indien lening van 180 000 op 15jaar(4,5% vast)
enige nadeel: Pand moet lichtjes gerenoveerd worden. Er zijn uiteraard ook de risico's. Leegstand, huurders die laattijdig betalen, andere kosten...Maar toch, velen doen dit hoor.
Tzijn idd uitzonderingen.snoeperke008 zei:Dat zijn hoge huurinkomsten voor een lage investering. Ik denk eerlijk gezegd niet dat dit realistisch is.