Archief - Disney Land Parijs boeking

Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.

[TFT]Poky

Legacy Member
Ik zou dus graag in september naar disney land parijs gaan tesamen met nog iemand.

Nu kunt ge bij boeking veel dingen kiezen ( verschillende hotels etc.)

Nu wat is eigenlijk de meest goedkoopste formule?
En is er een formule waar treinticket (Thalys) is inbegrepen?

Voor mensen die er al zijn geweest is 2 dagen genoeg om alles op het gemak te doen? En is het die prijs waard?

mvg en alvast bedankt

Babs

Legacy Member
ik weet er zelf ook niet veel van, wel al veel geweest maar nooit zelf geboekt dus.

het goedkoopste hotel rond disney is santa fe, het is allemaal deftig dus niks om van te klagen. tis enkel maar om te slapen ook dusja. het park is ook heel makkelijk te bereiken.

voor de rest, je kan ook op hotel/jeugdherberg in parijs of omstreken, want disneyland is makkelijk bereikbaar met de metro dachtek.

2 dagen is zeker genoeg om alles te zien, das trouwens het beste, zeker met de studios er nu bij is er ook meer om te zien.

ik ben van plan ook nog eens te gaan met mijn vriend ooit, maar het is dus het beste dat je mss eens een folder gaat halen in een reisbureau en daar eens al je vragen stelt.

Dakantochnie

Legacy Member
Ik ben er zelf nu toch al een keer of twaalf geweest (of mss wel meer, ik ben de tel kwijtgeraakt) dus heb wel enige kennis van zaken (ik heb ook alle hotels (gewone kamers + suites) + restaurants buiten de Santa Fe en in de Village uitgeprobeerd).

Dé goedkoopste formule is de Thalys boeken TESAMEN met een hotel kamer in hotel Santa Fe en 's avonds gaan eten in hotel Sequoia Lodge (op voorhand reserveren en vouchers aanvragen bij het kantoor waar je boekt).
Dat hotel is op zich wel wat duurder, maar vergeet niet dat hoptickets (dus tickets waarmee je in beide parken kan) er al in zitten en je er ook fastpasstickets mee kan nemen.

Indien je gratis vervoer kan regelen ga je beter naar hotel Moulin de Paris. Dat is zeker geen luxe, maar wel goedkoop. Hou er wel rekening mee dat je dan 's avonds op overvolle bussen moet stappen in de Village.

BaBsie zei:
voor de rest, je kan ook op hotel/jeugdherberg in parijs of omstreken, want disneyland is makkelijk bereikbaar met de metro dachtek.
Ja, maar houd er dan wel rekening mee dat je 's morgens minstens anderhalf uur verliest door allerlei zaken.

BaBsie zei:
2 dagen is zeker genoeg om alles te zien, das trouwens het beste, zeker met de studios er nu bij is er ook meer om te zien.
Als je er nog nooit bent geweest dan ga ik niet helemaal akkoord.
Je hebt eigenlijk al een volledige dag nodig om alle shows te zien (plan dat trouwens goed op voorhand, je kan ze namelijk allemaal perfect na elkaar zien maar dan moet je je aan een degelijk schema houden). Dan nog eens minstens een dag voor een Disney park zelf (afhankelijk van het hotel, aangezien je niet altijd fastpasstickets kan nemen) en dan nog eens een dag voor het Studios park.
Ivm die fastpasstickets: wees er heel vroeg bij!
De tickets zijn in 99% van de gevallen al tegen 12u 's middags allemaal uitverkocht en dan sta je op top uren (zo rond 14u) gemakkelijk 2u aan te schuiven aan een attractie. Vermijd dat dus absoluut.
Disneyland is in het rond gebouwd. De meeste mensen volgen de klok. Dat wil dus zeggen dat de grote hoop 's middags zich in Adventure Land bevindt.
Een goede raad: ga tegen de klok in en begin 's morgens bij Discovery Land.
Dat is trouwens ook het minst gezellige land 's avonds (kan lang niet op tegen de verslavende sfeer van Frontier - of Discovery Land).
Verder kan je -als je goed geïnformeerd bent natuurlijk- eigenlijk zelfs wanneer je maar 5 min op voorhand voor een show aankomt altijd een perfect plaatsje vinden. Loop eerst eens het parcours dat je vlak voor de show wil volgen en ontdek dat Disney Land vol verborgen paadjes zit waardoor je serieus wat tijd kan uitsparen.
Er is trouwens geen enkele manier sneller om ergens te geraken dan door de gallerijen aan de zijkanten van de ingang te gaan.
Indien je in de Space Mountain rollercoaster zou willen gaan: neem de linkse trein.
's Morgens beginnen ze met treinen te zetten op het linkse traject. Ze hebben 6 treinen in totaal, waarvan 4 recentere. Die hebben veel betere wieltjes en zittingen. Naarmate de dag vordert gaan ze de oudere treinen op het rechterspoor bijzetten.
Als je 's avonds wil gaan eten in hotel Sequoia Lodge (wat veruit het verstandigste is), boek dan al voor de middag, anders is het onbegonnen werk.
Als je de trein wil nemen in het park, doe dat dan altijd in de tussenuren, nooit tijdens parades of shows (hoe gek het ook mag klinken).

Als je nog iets wil weten: shoot!

[TFT]Poky

Legacy Member
ok hartelijk bedankt dakantochnie en babsie.

Thalys en disney land tesamen boeken? Bedoelt ge via reisbureau?

Want ik had voor 300 € een tweepersoonskamer in santa fe, en op de site van thalys zag ik 37 € per persoon. Dit leek mij al vrij goedkoop maar kan het nog goedkoper dan? (http://www.thalys.com/be/nl/disney/be/prijzen)
Ofwel lees ik dit helemaal fout.

En hoeveel € ongeveer moet ik rekenen voor het avond maal in Seqoia lodge?
Faspass tickets = tickets waar ge niet mee moet aanschuiven? en kost dit dan extra?
Studio park zijn dit aparte tickets of moet ge voor deze nog extra betalen?
En wat is de beste vertrek tijd uit belgie met de thalys eigenlijk?

Alvast bedankt!

metaphore

Legacy Member
september is nu nie het hoogseizoen hé...
dus als ge gewoon in de week gaat hebt ge zo een faspass nie nodig zou ik denken...

ik bne 4 jaar geleden ofzo geweest en op 2 dagen alles doen en zien was toen moeilijk,
als ge al meer dan een uur moet aanschuiven voor de space mountain ... :s

maar in de week in september zal dat dus echt wel meevallen :p

btw over die prijs van hotellen etc, da verschilt gewoon heel hard, ge kunt daar in een hotel naast het park zitten (vrij tot zeer duur) of in één of ander soort hotel park

dan moet ge nog een pendeldienst pakken om naar het park te trekken...
dat is dan ook wel pakke goeikoper
(zo was het vroeger toch meen ik mij te herinneren)

Dakantochnie

Legacy Member
[TFT]Poky zei:
ok hartelijk bedankt dakantochnie en babsie.

Thalys en disney land tesamen boeken? Bedoelt ge via reisbureau?
Jep, daar hebben ze speciale arrangementen voor, soms zeer voordelig (allee ja, voordelig naar Disney normen :p).

[TFT]Poky zei:
Want ik had voor 300 € een tweepersoonskamer in santa fe, en op de site van thalys zag ik 37 € per persoon. Dit leek mij al vrij goedkoop maar kan het nog goedkoper dan? (http://www.thalys.com/be/nl/disney/be/prijzen)
Ofwel lees ik dit helemaal fout.
Zo gaat ge nooit aan de laagste prijs geraken. Enkel reisbureaus kunnen goedkope combinaties aanbieden.

[TFT]Poky zei:
En hoeveel € ongeveer moet ik rekenen voor het avond maal in Seqoia lodge?
Afhankelijk van wat je wenst toch al wel gauw €25 per persoon hoor. Maar geloof mij, dat is goedkoop in Disneyland. Doe trouwens geen moeite om iets in de buurt te vinden dat goedkoper is: er is niets goedkoper.

[TFT]Poky zei:
Faspass tickets = tickets waar ge niet mee moet aanschuiven? en kost dit dan extra?
Niet helemaal. Het systeem bestaat eruit om 's morgens (daarna zijn ze toch uitverkocht) naar de fastpassmachines te gaan met je ingangsticket (dat zullen er in jouw geval blauwe zijn). Dat ticket steek je in die machine en dan krijg een ander ticketje. Daarop staat het uur waarop je moet terugkomen naar die bepaalde attractie en dan kan je heerlijk veel leedvermaak hebben met diegenen die wél nog lang moeten aanschuiven. :D
Meestal is het aanschuiven met fastpassticket nog iets van een 5 à 10 min (onafhankelijk van de wachttijden van de andere bezoekers).
Wil je het helemaal pervers spelen, boek dan een suite in hotel Newport Bay of een gewone kamer of suite in het Disneyland hotel.
Dan krijg je vip-fastpasstickets, waarmee je helemaal niet meer moet aanschuiven (je mag zelfs zelf je plaats kiezen in een attractie).
Let wel op: je moet via een aparte ingang gaan wanneer je je fastpasstickets gebruikt.
Die fastpasstickets zijn gratis voor iedereen die blauwe tickets heeft (dat zijn de mensen die in één van de hotels van het park zelf logeren).
Waar je wel rekening mee moet houden is dat je slechts één ticket per ingangsticket kan nemen per land. Je kan dus bv. een fastpassticket nemen voor de Big Thunder Mountain, maar dan kan je geen fastpasstickets meer nemen in datzelfde land (Frontierland) tot dat het uur op de fastpassticket verstreken is.

[TFT]Poky zei:
Studio park zijn dit aparte tickets of moet ge voor deze nog extra betalen?
Indien je in één van de hotels van het park zelf gaat kan in beide parken zoveel je maar wil.

[TFT]Poky zei:
En wat is de beste vertrek tijd uit belgie met de thalys eigenlijk?
Zo vroeg mogelijk!

metaphore zei:
september is nu nie het hoogseizoen hé...
dus als ge gewoon in de week gaat hebt ge zo een faspass nie nodig zou ik denken...
Daar kan je je lelijk in vergissen hoor. ;)
In Disneyland is het _altijd_ druk, wanneer je ook gaat.

metaphore zei:
ik bne 4 jaar geleden ofzo geweest en op 2 dagen alles doen en zien was toen moeilijk,
als ge al meer dan een uur moet aanschuiven voor de space mountain ... :s
Daarom dat je best ook een hotel van het park zelf neemt (fastpasstickets, remember ;)) en je best op voorhand een degelijke planning maakt. :)

GroovyBeatsss

Legacy Member
Ge ziet mss niet graag lang op een bus maar ge kunt er wel serieus mee besparen! Hier bij de zigeuner in Limburg betaalt ge 135€ voor 2 dagen en 210€ voor 3dagen! Hotel en inkom (2parken) is inbegrepen! De bus dumpt u daar smorges en vertrekt meestal een halfuurtje na sluitingstijd! Hotel is nog 15min rijden ofzo dan, maar is mooi hotel met mooi verzorgd ontbijt!

Nuja het enigste nadeel is da ge vroeg moet vertrekken en lang op de bus zit!
Voor de rest geen zorgen over hotel enzo...

GroovyBeatsss

Legacy Member
dakantochnie zei:
Daar kan je je lelijk in vergissen hoor. ;)
In Disneyland is het _altijd_ druk, wanneer je ook gaat.

Wij zijn vorig jaar rond de maandwisseling juli en augustus geweest, en toen was het zeer aangenaam! Niet druk, nooit extreem lang moeten aanschuiven..

Dakantochnie

Legacy Member
beatlover zei:
Ge ziet mss niet graag lang op een bus maar ge kunt er wel serieus mee besparen! Hier bij de zigeuner in Limburg betaalt ge 135€ voor 2 dagen en 210€ voor 3dagen! Hotel en inkom (2parken) is inbegrepen! De bus dumpt u daar smorges en vertrekt meestal een halfuurtje na sluitingstijd! Hotel is nog 15min rijden ofzo dan, maar is mooi hotel met mooi verzorgd ontbijt!

Nuja het enigste nadeel is da ge vroeg moet vertrekken en lang op de bus zit!
Voor de rest geen zorgen over hotel enzo...
Ik vrees dat de tickets die je dan krijgt de rode tickets zijn, en daarmee kan je geen fastpasstickets nemen...

GroovyBeatsss

Legacy Member
dakantochnie zei:
Ik vrees dat de tickets die je dan krijgt de rode tickets zijn, en daarmee kan je geen fastpasstickets nemen...
Jawel, en daar hebbe we leuk gebruik van gemaakt!

fuze

Legacy Member
Ben ook aan het uitkijken om met m'n vriendin te gaan.. Ben vroeger als kleine daar geweest, toen in Santa Fe, maar nu zou ik toch een effortke willen doen en het echte Disney hotel of Hotel New York willen boeken :)

Ik ga deze week gewoon es langsgaan bij een reisbureau, want de site is toch wat ingewikkeld :p

LeSec

Legacy Member
Disney Resort, enfin dat groot wit spellementhotel, is gwn te duur voor wat het infeite maar is, wij zijn daar ook geweest toen ik klein was en das gwn pure opgeklopke commerce, kweetnog dat ontbijten in een zaal waar er van die handtekeningen weirdo's rondliepen duurder was dan in de gewone ontbijtzaal etc..

Enfin ja, tis wel het mooiste hotel imo :)

Dakantochnie

Legacy Member
fuze zei:
Ben ook aan het uitkijken om met m'n vriendin te gaan.. Ben vroeger als kleine daar geweest, toen in Santa Fe, maar nu zou ik toch een effortke willen doen en het echte Disney hotel of Hotel New York willen boeken :)

Ik ga deze week gewoon es langsgaan bij een reisbureau, want de site is toch wat ingewikkeld :p
Hou er wel rekening mee dat je in het Disney hotel zelf eigenlijk enkel maar kan gaan eten in avondkledij.
Verder vind ik dat hotel trouwens zijn prijs niet waard op het vlak van gewone kamers. Zelfs de Junior suites vind ik way overpriced. Als je daar al boekt: vanaf de Tinkerbell suite dan. Dan krijg je ineens een overrompeling aan luxe waarvan je nog niet eens wist dat ze bestond (zit je ook in een aparte toren met je eigen personeel en je hebt dag en nacht uitzicht op het park vanuit je kamer met balkon). Als je wil weten wat ik bedoel dan PM je mij maar eens en dan stuur ik wel wat foto's door.
Buiten de voordelen die je al kent (vlakbij de ingang, veel personeel, reuze gezellige kleine ontbijtzalen en restaurants met fantastische live muziek en prachtige aankleding) krijg je ook nog bij de standaard kamers een aantal Disney hotel fasstpasstickets. Vanaf de suites of de Castle Club (dat zijn een aantal veredelde standaard kamers met wat meer privileges) worden dat VIP-fasstpasses.

Hotel New York vond ik eigenlijk ook te duur voor wat het was. Het doet nogal kil aan, en de kamers (ook de suites) doen dat eigenlijk ook. Niet meteen de sfeer die je zoekt in Disney land dus. Je hebt er ook niet meteen de fantastische service van het Disney hotel trouwens. Wat ze daar wel hebben is het geweldige restaurant Manhatten (gelijkvloers, ergens ver weg gestopt, je moet er echt naar vragen en dan begeleiden ze je wel persoonlijk) dat spijtig genoeg wel nogal duur is maar waar je fantastisch lekker kan eten.

Mijn voorkeur gaat na al die bezoeken nog altijd uit naar hotel Newport Bay Club. Het toont niet alleen indrukwekkend, sinds de verbouwingen ís het ook enorm indrukwekkend. Het hele congrescentrum (dat meer als polyvalente ruimte moet dienstdoen) is prachtig terug opgeknapt (net zoals de rest van het hele hotel trouwens) en ademt gewoon sfeer en klasse uit. Het is niet té duur en het biedt toch een goede service aan. Ook is het niet te ver gelegen van de parken.
Ik heb er gegeten, maar zou het nooit meer doen. Het eten is goed en de ruimtes zijn sfeervol, maar het is er veel te duur (prijzen benaderen die van restaurant Sears Tower in hotel New York).

The_Messenjah zei:
Disney Resort, enfin dat groot wit spellementhotel, is gwn te duur voor wat het infeite maar is, wij zijn daar ook geweest toen ik klein was en das gwn pure opgeklopke commerce, kweetnog dat ontbijten in een zaal waar er van die handtekeningen weirdo's rondliepen duurder was dan in de gewone ontbijtzaal etc..

Enfin ja, tis wel het mooiste hotel imo :)
Als ik jou zo hoor is er toch heel wat veranderd de laatste jaren hoor. :)

Phil

Legacy Member
dakantochnie zei:
Daar kan je je lelijk in vergissen hoor. ;)
In Disneyland is het _altijd_ druk, wanneer je ook gaat.


Daarom dat je best ook een hotel van het park zelf neemt (fastpasstickets, remember ;)) en je best op voorhand een degelijke planning maakt. :)


Ben vorige week donderdag geweest, druk... Bwah, 15min aanschuiven voor space mountain 2... Haunted Manor: Geen rij etc... etc etc...

Ik heb alle attracties kunnen doen, en maar 2 keer een fastpass gebruikt... (en zeker niet het grootste deel van de tijd aanschuiven...) (enkele attracties overgeslagen though, honey i shrunk the audience enzo, exact hetzelfde als disneyland tokyo ;) )

Als ge kunt, ga dan ergens onder de week, dan is het altijd iets minder druk... (en als ge kunt, zoek u een dag uit met slecht weer ;) )


En ivm makkelijk bereikbaar vanuit parijs... Het kost u als ik mij niet vergis 10 of 12 euro heen en terug... Vind ik persoonlijk al niet zo goedkoop meer... (daar gaat ge voor naar de zee in België ;) )


Maar bon, boeken en gaan, ge gaat zeker en vast een leuke dag hebben als ge een beetje geluk heb met de drukte...

LeSec

Legacy Member
dakantochnie zei:
Als ik jou zo hoor is er toch heel wat veranderd de laatste jaren hoor. :)

Blijkbaar, van die vip-fastpasses was nog geen sprake, enkel gewone fastpass die ge zelf moest gaan halen aan de attractie zelf. Maja das al tgoh :/ 5-6-7 jaar gelede ofzo? Was vooral voor mijn broer da we gingen, mij heeft die opgeklopte zever nooit weten te kunnen bekoren.

Enfin ja, daar zullen wel websites met verschillende prijzen/foto's etc over bestaan wss? Da de TS daar eens op zoekt...
Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.
Terug
Bovenaan