Archief - Gaming pc rond €800

Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.

snipemdown

Legacy Member
Dag beste 9livers,
Ik ben van plan om in de vakantie (begin juli) een game pc ( zal ook gebruikt worden voor videobewerking ) te kopen en samen te stellen maar ik weet echt niet welke configuratie goed is.
Daarom zou ik willen vragen of jullie voor mij een pc kunnen samenstellen die rond de 800 euro is en bovendien spellen zoals battlefield 3 goed kunnen draaien op hoge graphics.( als dit tenminste mogelijk is voor rond de 800 euro )

Hier enkele specifieke dingen (indien mogelijk):
- geen windows, scherm, toetsenbord enz. nodig
- liefst een nvidia videokaart + intel processor
- usb 3 + usb 2 + hdmi aansluiting(en) + optische kabelaansluiting voor geluid
- ssd drive voor besturingssysteem + harde schijf van minimum 1 TB
- ram van minimum 4 gigabyte ( liefst meer )

Hopelijk kunnen jullie voor die prijs een pc voor me samenstellen,
alvast bedankt voor de adviesen.
Met vriendelijke groeten,
Kevin.F

Vic 40+

Legacy Member
Wil je kunnen overclocken?

Kan je 'm zelf in elkaar steken?

snipemdown

Legacy Member
ja ik kan hem zelf in elkaar steken maar ik weet niet genoeg over welk moederbord bij welke videokaart gaat enzovoort.

Vic 40+

Legacy Member
Ik weet nog steeds niet of je wilt overclocken tzt,dus een set-up die dat niet ondersteunt,
Bestelkosten berekenen | Tweakers.net Pricewatch ,via de Afuture,de goedkoopste,kost deze € 808,65.

Wil je wel overclocken laat dat dan weten dan pas ik het aan.Dit zal zo'n €30 schelen in prijs,dan heb ik het niet over een andere koeler die nog eens extra zal kosten,reken daarbij op zo'n €20->€40 afhankelijk van de koeler.

snipemdown

Legacy Member
Ik ben niet van plan te overclocken omdat ik er niet zoveel nut in zie + de computer komt in een kast te staan met niet superveel ventilatie :/. Edit: Betekent overclocken voor nvidia concreet dat je een SLI compatibel moederbord hebt? En zou het mogelijk zijn om een ander moederbord te gebruiken?

Vic 40+

Legacy Member
snipemdown zei:
Ik ben niet van plan te overclocken omdat ik er niet zoveel nut in zie

Dat is aan jou.Je moet het leuk vinden en eventueel het doen voor de toekomst mocht dan de cpu niet meer voldoen.

snipemdown zei:
de computer komt in een kast te staan met niet superveel ventilatie

Dat is sowieso niet goed voor een pc,overclockt of niet.

snipemdown zei:
Betekent overclocken voor nvidia concreet dat je een SLI compatibel moederbord hebt?

Overclocken bedoelde ik hier voor de processor.

Verder nee op die vraag,overclocken staat los van de sli mogelijkheid van een moederbord.Sli is het laten samenwerken van 2 grafische kaarten zodat ze samen betere prestaties leveren,als het even kan zo goed als dubbele prestaties al zal dat niet zo gauw lukken,dit vaak ivm de drivers.

Overclocken van de grafische kaart is al mogelijk met het huidige moederbord.Dit doe je door een programma zoals b.v. msi afterburner te gebruiken.

snipemdown zei:
En zou het mogelijk zijn om een ander moederbord te gebruiken?

Als jij dat wilt.

Maar waarom/waarvoor?

snipemdown

Legacy Member
Ik zou een ander moederbord willen omdat deze niet SLI compatibel is voor zover ik weet ( kzou graag de mogelijkheid openlaten voor een tweede grafische kaart in de toekomst ) maar ik weet niet of dit haalbaar is voor deze prijs. De huidige configuratie zonder dat moederbord is anders wel perfect ok voor mij :) + vraagje, kan de dvd speler/brander ook dual layer branden?

Vic 40+

Legacy Member
De volgende moederborden ondersteunen sli,
Socket 1155 moederborden | Core | Tweakers.net Pricewatch Prijzen

Je zal dan ook wel een betere/krachtigere voeding moeten nemen van minimaal 650watt,maar eerder van 750watt denk ik.
Of je moet voor een totaal andere grafische kaart gaan,dan bedoel ik de hd 7850.Voor crossfire zal je denk ik toch naar dezelfde moederborden die ik gelinkt heb kijken.

Het volgende staat bij de specs van die brander:Optische Drive Extra's dual-layer.

snipemdown

Legacy Member
Ok dit moederbord Gigabyte GA-Z77MX-D3H en de grafische kaart zijn voor mij goed maar op hoeveel zou de prijs dan komen indien je dat moederbord hebt + betere voeding? Bedankt trouwens voor het advies zover :).
Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.
Terug
Bovenaan