Fella zei:
Ik ben aan het twijfelen tussen de 48W605 of de W7/W8 serie. Doordat ik een budget bepaalt heb zou het bij de W7/W8 om de 42 inch versie gaan.
Ik was oorspronkelijk op zoek naar een 40-42 inch televisie (ik kom van 32) maar ben toch overgestapt naar 48", lijkt me gewoon beter.
Het is zo dat ik al wat rond gelezen heb, 3D heb ik al niet nodig. Hoeveel keer zou ik dit gebruiken... 3 keer op een jaar?
Het paneel is maar 50Hz bij de W605, terwijl het bij de 50 inch+ versies (W7/W8) 100Hz is. Maar die liggen uit mijn bereik, 48 inch is het maximum, en mijn budget ligt ook niet zo hoog.
Ik maak me daar vooral zorgen om: de blur, het stotteren,...
Er zijn op de 48W605 geen motioncontrol beïnvloeders aanwezig, of hoe je het ook noemt. Er wordt dus zo goed als niets aangedaan om blur tegen te gaan. Behalve één setting, maar die maakt het beeld te donker.
Nu zou ik graag van jullie horen wat jullie ervaringen ondertussen zijn met dit toestel? Jullie hebben het al enige tijd in jullie bezit en zouden er dus al een goed beeld moeten over hebben.
Hoe opvallend is de blur/het stotteren? Op mijn oud 32 inch toestel had ik daar bij bepaalde scenes echt wel last van, zowel op de digitale tv als op Blu-Ray.
Nogal moeilijk om deftige reviews over de 48W605 te vinden, er zijn er een aantal van de 40 inch versie, maar toch.
Jullie mening zou me alvast een héél stuk vooruit helpen.
Alvast bedankt!
Wat bedoel je met blur en stotteren?
Je kan al niet verwachten dat een tv van 568 euro evengoed is als ene van 1200 euro en meer laat dat duidelijk wezen

.
Maar de Sony die ik nu heb is in zijn prijsklasse goed vind ik.
Ik vind het prachtig beeld, ik heb wel de tv moeten instellen, de contrast wat vermindert en de helderheid enz...Das eigen smaak, ik vond bv int begin de kleuren wat te fel stonden, ik heb dat wat aangepast.
Int begin is het probleem dat je er in feite teveel oplet, je zit meer op dat beeld te letten dan dat je bv naar je tv programma of voetbal zit te kijken. Het duurde voor mij meerdere dagen eer ik eraan gewend was want ik zit slechts 2,30m van de tv en ik kwam van een 46inch.
Ik heb vooral al opgemerkt dat het vaak vd uitzending afhangt hoe het beeld word getoond op de tv, het ene beeld is adembenemend en een andere is soms wat minder. Het 1ste je dan denkt is van da ligt aan de tv maar dit is niet zo. Mijne maat is hier gisteren geweest en die vond de kwaliteit heel goed.
Ik zit hier nu naar Gent-Oostende te kijken, beeld is oke maar ik heb bv al matchen gezien die nog veel veel beter waren van kwaliteit, dat ligt volgens mij aan telenet die hun bitrate vd zender bv verhogen of verlagen enz...
Ik vind dat het beeld vloeiend is hier maar ook hier weer is het soms iets heel bizars, de ene uitzending zie je soms eens wazigheid en bij vele heel vele andere zenders of programma's heb ik dat helemaal niet voor.
Nu goed, ik merk dit bij alle tv's zo is , ok bij de duurdere dus volgens mij ligt dat aan de uitzending zelf of de bitrate enz...
Voor zo weinig geld heb je echt wel een goeie tv vind ik, meer hoeft dat niet te zijn.
Mijn vorige tv was ook een Sony en die koste 1200 euro, top tv, na 6j verkocht nu. Ik heb nu die gekocht die ik gepost had op 9lives en als ik bv de ps 4 aanzet, amaai zeg, de kwaliteit nu tegenover op mijn oudere vorige sony is echt opmerkelijk, wauw, dat was mijne 1ste indruk toen ik de ps4 opzette en mijn game (dynastie warriors 8) opzette

.
Deze tv heeft een goeie contrast, zwart is ook zwart snap je, vele tv's zie je of zou het een persoon moeten zijn die bv een zwat pak aanheeft maar op de tv zie je der bv ook grijs in

, welnu, deze tv zijn contrast is heel goed, zwart is zwart zoals het hoort.
Maar je moet eens kijken naar al die tests en noem maar op, zelfs bij de dure modellen, altijd hebben ze mindere punten bij iedere tv dusja....
Ik vind maar dat is een persoonlijke mening he; wrm moet je in godsnaam bv 1200 euro en meer uitgeven aan een tv? Die zal mss wel nog net dat beetje beter afspelen maar is dit dan zo zijn geld waard? Alles verandert zo snel, de 4K zal stilaan beginnen opkomen ook, tis onnozel om der nu zoveel geld aan aan te hangen.
Ik ga de tv die ik nu heb wel binnen de 3-4j terug verkopen omdat tegen dan de 4K op punt zal staan en dan wilk een goeie 4K tv hebben

.
Netflix zit er ook op; dat werkt hier ook heel goed op, ik heb het 1 keertje voor gehad de boel niet wilde maar ik heb dit via de chromecast stick die ik ook nog heb opgelost, altijd handig

.
Ik ga niet in u plaats gaan beslissen wat je wil, voor mij is de tv die ik nu heb zeer goed en meer als voldoende ook en dit voor geen te groot bedrag ook en ik heb netflix.
Nog 1 dingske over de mediaplayer die op de tv's zitten; daar ben ik nog belange niet van overtuigd; vele formate die niet eens ondersteund worden, ook soms tekens die je te zien krijgt, de ene tv heeft er meer last van dan de anderen, ik zie mijne maat zijne lg der veel meer last van heeft dan mijne Sony.
Als je films kijkt, het beste blijft een goeie externe mediaplayer.
Wat ook nog leuk is das als je wat met je smartphone hebt gefilmd (denk wel de wifi op de tv dan moet aanstaan); ik stream via de iPhone/smartphone mijn filmpjes rechtstreeks naar de tv via de app allcast, echt zeer leuk en handig. Filmen moet je wel met je smartphone horizontaal doen, niet verticaal, zijn maar wat tips die ik mee geef

.
Het verversingsbeeld van de sony is tot 200hz. Miskijk u daar niet altijd op, twil niet zeggen der ene staat die 100hz heeft en de sony begint aan 50hz die andere automatisch beter zal zijn. Ik denk de verschillen maar echt merkbaar zijn als je dus echt voor een veel duurdere tv zal gaan

.
Voor mijzelf is het belangrijskte of was het belangrijkste datk mooier beeld zou hebben dan mijne vorige tv en datk netflix ook opsteken had

.
En wat nog leuk was; die tv is extreem licht, ik kon die zelfs zonder probleem op mijn eentje dragen met doos en al, das een pluimengewicht die tv

.