Furiax
Active member
Sony geeft inderdaad maar 1 jaar garantie op hun producten, heb het ook voorgehad met mijn controller die bij de ps5 zat. Enkel de verkoper is verplicht 2 jaar garantie te geven in Europa. Bij mij was de ps5 aangekocht via amazon.fr dus contact opgenomen via hun chat. Een nieuwe controller mochten ze niet zomaar opsturen en reparatie gebeurt niet door Amazon dus konden ze ook niet aanbieden. Ze hebben dan gekeken naar de dagprijs van een nieuwe controller en stelden voor dat bedrag terug te storten, iets waar ik heel tevreden mee was want had ondertussen al een nieuwe besteld bij coolblue en daar was hij 5 euro goedkoper dus had nog winst
.
In u geval moet mediamarkt dus wettelijk verplicht instaan voor de garantie. Ze kunnen natuurlijk altijd moeilijk doen en zeggen dat de schade/mankementen veroorzaakt zijn door u en dan is het aan de klant om te bewijzen dat het een fabrieksfout is. Iets dat bijna onmogelijk is en een hoop geld aan experts zal kosten, veel meer dan de controller waard is dus.
.In u geval moet mediamarkt dus wettelijk verplicht instaan voor de garantie. Ze kunnen natuurlijk altijd moeilijk doen en zeggen dat de schade/mankementen veroorzaakt zijn door u en dan is het aan de klant om te bewijzen dat het een fabrieksfout is. Iets dat bijna onmogelijk is en een hoop geld aan experts zal kosten, veel meer dan de controller waard is dus.

Goed dat ik dat niet heb gedaan.