Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
BlazeMusic zei:Jaja, het is momenteel donderdag, maar ik maak deze thread aan "in advance"
Wie gaat er hier ongeluk krijgen?



Het spijt me u te moeten mededelen dat ik een 48-jarige, kalende man ben van 162 kg. Still wanna see those hairy manboobs?YaMo zei:Het schijnt dat het ongeluk van vrijdag de 13de alleen kan afgewend worden als de makers van threads over vrijdag de 13de hun tetten laten zien.
En ik ben der juist vanaf!Dazzled zei:Ik voel een grote aantrekkingskracht van een vriend... en veeeleeee sms'n.....
![]()

waarom nietBlazeMusic zei:Het spijt me u te moeten mededelen dat ik een 48-jarige, kalende man ben van 162 kg. Still wanna see those hairy manboobs?
Ik wil enkel tieten zien van een schoon vrouw. Toch bedankt om dit voorstel te lanceren!YaMo zei:Het schijnt dat het ongeluk van vrijdag de 13de alleen kan afgewend worden als de makers van threads over vrijdag de 13de hun tetten laten zien.
BlazeMusic zei:Het spijt me u te moeten mededelen dat ik een 48-jarige, kalende man ben van 162 kg. Still wanna see those hairy manboobs?