Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.

is dat voor CE of voor C?Skoebiedoe zei:Ik heb alles op kosten van de baas mogen doen via de rijschool.
Theorie kan je via rijschool of gewoon via zelfstudie kost u dan gewoon het examen.
Praktisch was verplicht om minstens 8 uur les te volgen via de rijschool methode maar je kon ook nog via een begeleider (maar vind maar eens iemand met een eigen vrachtwagen die u dan nog eens wilt leren rijden+camion moet minstens een mtm hebben van 10T en tenminste 7M lang zijn)
Meestal als je direkt voor uwe CE gaat krijg je korting.(maar reken op een bedrag van 100.000 frankskes alles in voor uwe CE want je moet eerst uwe C halen voor ge uwe CE kunt halen.)
maneuvers zijn dus:
Rechtsparkeren tussen voertuigen
In rechte lijn achteruit rijden (over 10M lengte)
Achteruit in een garage rijden en vooruit in de andere richting eruit rijden
Achteruit tot tegen de laadkaai(minder dan 30 cm overhouden)
(heb hier juist mijn blad nog eens gevonden)
Mij is verteld dat het een goeje 1000€ is voor CE praktijk te doen met rijschool.GADGET zei:ik wil dat ook nog eens doen..
iemand een idee hoeveel dat kost en wat de mogelijkheden zijn voor lessen ?
En is het voordeliger direct Ce erbij te doen of niet ?

128MB zei:Ne Camion manoevreren lijkt me verdomt moeilijk.
Niemand transport.tv gekeken dezemiddag? 't ging over de nieuwste volvo's, was eene bij met 660pk![]()

Soundstorm zei:Mij is verteld dat het een goeje 1000€ is voor CE praktijk te doen met rijschool.
Diezelfde die mij da verteld heeft, bood mij ook direct werk aan als ik het mijne zou halen
Met de VDAB kunde da gratis doen als ge werkzoekende zijt.
http://www.vdab.be/mijnvdab/opleidi...e_resultatenLijst_0_naam&sess=7&index=0&id=22GADGET zei:hangde ook ni vast aan een of ander contract dan ?
Skoebiedoe zei:Voor C maar voor CE zijn het ongeveer dezelfde proeven+de test op de openbare weg.
klopt ongeveer hoor € 1000 voor uwe C+€1000 voor uwe CE+uwe theorie +lessen.
Enkel als je gaat voor de CE na uwe C moet je geen theorie meer doen.
Waarom heeft dat geen zin?
Vanaf dat ge 21 bent mag je uwe C1 gewoon gaan omwisselen voor een C.
En een camion manoevreren eens je die gewoon bent is gelijk een auto.Je hebt enkel wat meer ruimte nodig en je hebt wat grotere dode hoeken.
hebben gemist in't stadhuis) maar ik ga als ik 21 ben ook voor mijn CE, heb hier nu niet de prijzen bij mij daarvan, zal ze ff opzoeke en hier ook posten.
) dan achteruit in de garage rijde en weer uitrijde en dan nog eens achteruit rijde tusse de pale tot op een afstand van max. 20cm van de "laadkaai", daarna ist de schijf invulle en de straat op. Als ge geluk hebt heeft de camion van de rijschool zelfs een camerake langs achteren om u afstand in te schatten hoever ge nog zit van de laadkaai 