Archief - Nieuw autoprogramma op Ned3

Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.

Kermit

Legacy Member
Nieuw autoprogramma van start 25-10-2006 09:31

Vanavond start de KRO met het autoprogramma PK: ‘Het autoprogramma waar alles mag, kan en voorbij komt’, aldus de omroep. De presentatie is in handen van Bas van Putten en Rob Kamphues.
Volgens de KRO zullen de mooiste bolides aan de tand gevoeld worden, maar er zal ook volop aandacht worden besteed aan de ‘touch en feel van het autorijden’. Hmm, dat is een begrip dat ik niet ken uit het autojournalistenjargon. Ik associeer ‘touch en feel’ met de kwaliteit van het dashboardplastic. Maar misschien gaan Bas en Rob dat wel testen.
Hoewel de makers zeer goed naar Top Gear hebben gekeken, de referentie onder de autoprogramma’s, zijn de uitzendingen niet live. Alles is van te voren gemonteerd en volgens de KRO ‘is het resultaat een bomvol programma met snelheid, humor, gasten, experimenten en passie. Ik ben benieuwd. In Nederland proberen we ook graag, net zoals de Amerikanen en Britten, comedyseries te maken en dat is zelden leuk. Meestal zo tenenkrommend slecht als wanneer Jan Peter Balkenende lollig probeert te zijn.
Het programma dankt haar naam aan de achternamen van de presentatoren. Putten en Kamphues, PK. Bas heeft, aldus de KRO, zijn sporen verdiend als columnist/journalist voor Autoweek en GTO. Rob is van kleins af aan al gefascineerd door het autoracen. Tegenwoordig is hij dan ook geregeld op het asfalt van Zandvoort te vinden, zo laat de omroep weten. De boodschap is duidelijk: Rob Kamphues wordt neergezet als de Nederlandse Jeremy Clarkson. Nu is dat toch vooral een lul met humor, Kamphues lijkt me eerder een vriendelijke man. Het televisieprogramma De Reunie, dat volgens mij vooral door vrouwen wordt bekeken, presenteert hij op een leuke, betrokken manier. Maar maakt hem dat geschikt voor een programma waarvoor mannen hun mobiel uitzetten en tegen hun partner zeggen: ‘als de telefoon gaat, ben ik er niet’?
Bas van Putten heeft zoals gezegd een column in Autoweek/GTO. GTO koop ik niet, Autoweek wel maar het is me nog nooit gelukt om de columns waarin hij verslag doet van zijn belevenissen helemaal uit te lezen. Typisch iemand die je aanspreekt op een receptie of in een kroeg en dan enorm begint te ouwehoeren, waarna je denkt: ‘hoe kom ik van deze man af?’. Wat de KRO niet vermeldt is dat hij één van de presentatoren was van het humoristisch bedoelde, maar volledig geflopte, televisieprogramma Boomerang.
In de eerste aflevering, die om 20.30 uur op Nederland 3 te zien is, test Bas zijn sexappeal (oei) en dat van de Dodge Viper, krijgt gast Barbara de Loor een blinddoek om voor een rondje over een circuit, ruilen 2 wildvreemden voor 4 dagen van auto, steekt Rob met een Fiat 600 de Alpen over en is er ‘de stunt die je thuis ook kunt’. En dat allemaal in 30 minuten. Meer vermaak dan hard autonieuws dus, maar het is altijd leuk om weer eens een oud Fiatje in actie te zien. Jammer dat er geen harde test van een nieuwe auto zit. De zijwindproeven en de koude start van wijlen Fred van de Vlugt zijn nog steeds legendarisch. Maar goed, het feit dat een niet-commerciële omroep met een autoprogramma komt dat niet aan elkaar hangt van door importeurs gesponsorde filmpjes verdient alleen maar lof. Of het ook geslaagde televisie oplevert, kunnen we vanavond zien.
bron: http://www.autointernationaal.nl/artikel.php?id=2625

ben eens benieuwd, straks eens meningen uitwisselen ;)

ComputerVISTA

Legacy Member
Nederland 3... kunde da wel pakken met de gewone kabel?

Soundstorm

Legacy Member
We zullen daar dan ook maar eens naar kijken hé. Hier is da nummer 13 :p Op mijn pc weet ik het nie, kan daar geen zenders op instellen :( gewoon post vooruit of achteruit en zien wa mij aanstaat :p

ComputerVISTA

Legacy Member
OMG is dat dat programma waar ik nu naar zit te kijken... met die rode viper...


Hoe slecht :x

beemer

Legacy Member
Ben het aan het opnemen om daar morgen eens op mijn gemak naar te kijken.

Nomex

Legacy Member
Ik vond het echt slecht, veel hollands geouwehoer, weinig interessant.

Kermit

Legacy Member
ik vond het eigenlijk wat saai, te weinig onderwerpen en te lang gerokken, er mag wat meer tempo (en informatie) inzitten

-[OwA.Free]-

Legacy Member
vond er niet veel aan, veel geleuter en gezever en weinig auto's

Bramboogie

Legacy Member
lees thread nu pas...
maar blijkbaar heb ik niet zo veel gemist

[B]Rocketeer

Legacy Member
Was idd ni zo goed.
Ni veel informatie aan, en de entertainment was ook ver te zoeken.

Misschien is het volgende keer beter???
Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.
Terug
Bovenaan