Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Kermit zei:lijkt me wel onhandig, zoveel schakelen, of zijn de laatste twee of drie misschien alleen voor boven de 120km per uur?
Kermit zei:lijkt me wel onhandig, zoveel schakelen, of zijn de laatste twee of drie misschien alleen voor boven de 120km per uur?
Liquid LP zei:de bak van een m5 is niet met een pook maar met flippers aan het stuur
om even te illustreren... http://www.bmwm5.com/articles/m5e60/pressrelease2/1.jpg
die flipperkes met de + en - dienen om op en neer te schakelen
Grtzz,
Liquid

Ja maar dat werkt dan met een hoge & lage stand zodat er uiteindelijk nog maar 6 (ofzo) standen zijn voor de versnellingspook[HBV]-=XortioN=- zei:nen camion heeft soms zelf 12 vitessen ofzo ... denk zelf meer , is aan de schoonpapa vragen die camion chauffeur was
ComputerVISTA zei:Normaal gezien 5de vitessen 120 a 130 rond de 3000 rpm of zelf meer. 6de versnelling is dan handig voor lange afstanden dat ge dan lager in toeren gaat en geen of minder laweit hebt rond uw oren.

dieselboitke deronder 
boostah zei:als ge doortrekt doede 120 in tweede dacht ik (kzal iig ni veel schelen)
veel versnellingen zijn pas handig op het einde van de kracht van de motor, dus bij topsnelheden (bv de 50cc 2takt snelheidsrecord is met een spul gereden da 40 versnellingen had)

madior zei:in PGR3 heeft de M6 7 vitessen, kweet niet of het in het echt ook zo is?
ComputerVISTA zei:Had lexus al niks met 8 vitessen en 2 voor achteruit?
