Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.

Xirtanneke zei:Goh, is een soort van bescherming die sites bieden tegen gokverslaving. Je hebt bvb ook de mogelijk jezelf uit te sluiten gedurende een bepaalde periode. En aangezien je mail op gokverslaving aanstuurt, is het zelfs wettelijk verplicht de 'verslaafde' uit te sluiten.
Targoth zei:Daar kan ik u best in volgen, maar die account heb ik al sinds 2006, en daar is in al die jaren maximum 300 Euro opgestort, dus zien die toch ook wel dat ik moeilijk een gokverslaving kan hebben?
En laat ons dan zeggen dat het idd daarom is, dan hebben ze toch nog geen enkel recht om het geld te blokkeren dat er nog opstaat?
Targoth zei:[ ] snapt het probleem
Heb al ene gestuurd naar de nederlandstalige dienst, wacht nog op antwoord.
Thx anyway![]()
Targoth zei:Goh, we vonden het op dat moment wel een goed idee, gewoon om de reactie te zien van bwin.
hopelijk morgen account terug open en een mail: "never mess with us again" maar ik twijfel er aan.
Als ik mijn geld nog kan afhalen is't al goed.
Targoth zei:U kunt niet kiezen voor de optie "Play for real" - omdat uw account gesloten is. U kunt wel kiezen voor de optie "Play for fun" en om de chips op uw account te verkopen.
het feit dat ik mijn chips wel nog kan verkopen is imo wel een teken dat ik nog zou kunnen uitcashen.
anyway, laat ons aannemen dat ze echt denken dat ik gokverslaafd ben (mijn mail ging nochtans over een freeroll en ik heb zoals eerder gezegd sinds 2006 max 300 euro gestort) dat geeft ze toch het recht niet om uw geld dat nog op de account staat zomaar in beslag te nemen?
Targoth zei:Net 30 Euro (minimum) afgehaald om te proberen en kreeg geen enkel bericht dat het niet zou gaan, enkel dat ze hat aan't verwerken zijn. Ook van mijn account is het al af.
Targoth zei:alle man, ne gokverslaafde bij ne freeroll? dat mijn valiezen al klaarstonden enz? + op't einde: "die niet waagt die niet wint", met knipoog bij?
Als ge zo ne mail serieus neemt![]()