Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
[MNEU]Jonasis;14885548 zei:Niet bepaald met een firma, maar wel dat mja er altijd nadelen zijn aan zulke huizen. Er moet uiteraard op iets bespaard worden he (bv goedkope sloten). Dit komt niet voort uit een mening maar uit ervaring.

Cubbus zei:1 goede raad: blijf zeker en vast weg bij Blavier...
Fryum zei:Ok, ... en de argumentatie ?

fixedCubbus zei:1 goede raad: blijf zeker en vast weg van SOD aannemers...
2 in de zeer nabije familieBuBbA zei:Hoeveel huizen heb je dan al gebouwd via SOD firma's?
Kwestie van in te schatten hoever uw zogezegd ervaring gaat hé. :ironic:
.
En how wat een verdedigende houding zeg, toevallig zelf een bouwfirma? Damn kerel.[MNEU]Jonasis;14889561 zei:2 in de zeer nabije familieEn how wat een verdedigende houding zeg, toevallig zelf een bouwfirma? Damn kerel.
Ik zal mijn antwoord verduidelijken, veel mensen zien die prijzen en denken: "amai dat is de moeite". Tot ze achteraf merken aan bepaalde zaken dat dat vele beter had gekunnen. Er zijn nu eenmaal mensen die niet op de hoogte zijn van prijzen en dergelijke en dus hun vertrouwen aan zo'n firma schenken.
Niet doen dus...
ja man de modale burger is dan ook meestal zeer naïefBuBbA zei:Neen, helemaal geen eigen bouwfirma, maar al dat gekap op SOD's is vaak gebaseerd op niks. Veel van de problemen kunnen perfect voorkomen worden als de bouwheer zich voldoende informeert en oplet vooraleer hij zijn contract tekent. Als men een nieuwe gsm gaat kopen vraagt men bij wijze van spreken de piet uit de neus van de verkopers, maar als men dan een contract afsluit voor de bouw van hun huis gaat men snel snel te werk.
Zoals ik eerder in deze topic al zei, iedereen die denkt dat bouwen via SOD goedkoper is dan met eigen aannemers is een idioot. Als je niet beseft dat jij als bouwheer meebetaald voor al hun mooie kantoren, auto's, personeel, kijkhuizen, ... ben je wel heel naïef.
BuBbA zei:Zoals ik eerder in deze topic al zei, iedereen die denkt dat bouwen via SOD goedkoper is dan met eigen aannemers is een idioot. Als je niet beseft dat jij als bouwheer meebetaald voor al hun mooie kantoren, auto's, personeel, kijkhuizen, ... ben je wel heel naïef.
deathsythe zei:ik ben 200% zeker dat als ik zelf de aannemers/materiaal zoek, ik hetzelfde huis als jou(met SOD) zet , maar veel goedkoper.
